Kezdőoldal » Számítástechnika » Weblapkészítés » Hogyan tudnék egyenleg nyílván...

Hogyan tudnék egyenleg nyílvántartót PHP-val? (lent pontosan megfogalmaztam)

Figyelt kérdés
Tábort szervezek, és a gyerekek költőpénzére én vigyázok, de ez közös kasszába megy. Így egy egyenlegnyilvántartót szeretnék csinálni. Köszönöm előre is!
2012. jún. 5. 20:23
 1/3 2xSü ***** válasza:

Ez így túl általános kérdés. Nem igazán lehet általánosabb választ adni, mint:

1. Megtanulod a PHP nyelvet.

2. Megírod a nyilvántartót.


Ha nem ismered a PHP nyelvet, nincs annyi rutinod, tapasztalatod, hogy megírd, már a tervezésnél is elakadsz, akkor szerintem tanulgasd még, a költőpénzt meg vezesd papíron, esetleg Excel táblában. (Egyébként a papír tényleg hatékonyabb, mert működik akkor is, mikor nincs net, gyorsabb 16 gyereknek kiadni egy fagyiravalót.)

2012. jún. 5. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

1. Csinálsz egy adatbázist.

tabla_neve: id, gyerek_neve, penz

2. Írsz egy HTML beviteli űrlapot.

3. Írsz egy PHP űrlap feldolgozót ami az adatbázisba teszi az adatokat.

4. Írsz egy HTML lapot amiben már kitudod írni a gyerekek nevét, mennyi pénzük van, összesen a közösben mennyi pénzük van stb. (akár egy keresőt is amivel név szerint lehet keresni a gyerekeket. (ha sokan lennének érdemes))

2012. jún. 6. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
google docs
2012. jún. 6. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!