Kezdőoldal » Számítástechnika » Weblapkészítés » Adobe Dreamweaver CS4 készitet...

Adobe Dreamweaver CS4 készitetem egy "web lapot" de nem ad linket . Miért nem? :

Figyelt kérdés
Adobe Dreamweaver CS4 készíttetem egy oldalt és azt szeretném ha az internetre is fel fel tudnám tenni. ez mivel érhetem el melyik beállítással vagy milyen program kell hozzám ?
2012. máj. 27. 17:20
 1/9 anonim ***** válasza:
INternetre feltöltéshez nem a Dreamweaver kell, hanemegy ftp kezelő és egy ingyenes tárhely mondjuk atw-nél
2012. máj. 27. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
és ugy hohy ad linket is hozzá?
2012. máj. 27. 17:44
 3/9 anonim ***** válasza:
milyen linket?
2012. máj. 27. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

pl olyan mint a goolge


WWW.goolge.hu


csak én adom meg a linket

2012. máj. 27. 18:02
 5/9 anonim ***** válasza:

:D :D hajjajj... ez jó :D :D linket :D


Húú... alapokat sem tudod. Nézz utána google-ben: domain, tárhely, szerver, ftp, total commander.


Persze ezeknek külön-külön :)


Aztán mehetsz oda, hogy: google webmester eszközök


Jó időtöltést :)

2012. máj. 28. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 compactegon ***** válasza:
dreamweaver-ben is meg tudod csinálni. kattints duplán az oldalad nevére, vagy a lenyíló menüből válaszd ki. ott tudod beírni az ftp adatokat, és kapcsolódni a szerverhez.
2012. máj. 29. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

ok


ezt ah meg kérhetlek írd le érthetően köszi szépen!:)

2012. máj. 29. 19:46
 8/9 compactegon ***** válasza:

Site menüpont, -Manage Sites, -itt kidobja az ablakot. rákattintasz az oldal nevére, majd kiválasztod az Edit-et.

Remote info:Access-ftp (ide írod a tárhely belépéséhez szükséges adatokat).

Le "Done"-ozod, és a Dreamweawer Files füle alatt (shol mutatja a file-jaidat) rákattintasz a kis "konnektorra" :)

hopp, már csatlakoztál is (ha mindent jól csinálsz).

2012. máj. 30. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Ahhoz h mások által is elérhető legyen, egy kiszolgálóhoz regisztrálnod kell. Mint az előttem szóló is említette, az atw.hu tökéletes erre. Vagy srv.hu, mindegy. Miután ez sikerült, kapsz egy "kis részt az internetből" :D. De ez még üres. Ide tudod feltölteni az oldalad. Ezt ftp adatátvitellel oldhatod meg. Ahogy az előttem szóló leírta, ez dw-be is lehetséges (vagy totalcommanderben, vagy bármi ftp kezelővel). Az atw-n és máshol is leírják a kapcsolódáshoz szükséges paramétereket. Utóbbi esetében ftp.atw.hu a 'host', a név, amivel regisztrálsz és a jelszó szintén. Ha feltöltötted (pl index.html néven), akkor így érheted el atw-n (macko néven regisztrálva). www.macko.atw.hu/index.html
2012. jún. 2. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!