Kezdőoldal » Számítástechnika » Weblapkészítés » Hogyan tudom a honlapomat...

Hogyan tudom a honlapomat híressé tenni?

Figyelt kérdés
Hogyan tudom megcsinálni, hogy a googleben rátaláljak, és hova tegyem be a linkeket?

2012. máj. 24. 20:25
 1/3 anonim ***** válasza:

AdSense, Etarget reklámok, RTL Klub, TV2 és rádiók, újságok, szóval a lényeg, hogy a csapból is az follyon. Persze egy pár millát bele kell fektetni, de megéri.


A másik lehetőség, hogy olyan oldalt csinálsz ami érdekli az embereket, és akkor maguktól is rátalálnak, persze ez hosszú idő. Addig is link mindenhova, linkkatalógusokba, fórumokba stb. stb. stb.

2012. máj. 24. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Na nekem erre perpill egy forintom sincs.

Googleben hogy fognak rátalálni?

2012. máj. 25. 06:25
 3/3 Pityeeesz ***** válasza:

Olvass utána a keresőoptimalizálásnak, és egyébként ha nagy a forgalma a weboldalnak az vonja maga után hogy előrébb lesz a google-ban.

De manapság már a google nem olyan fontos. Legyen facebook oldalad, twittered, ott megfelelő hashtageket használd. Ezzel napi párszáz látogatót gyorsan össze lehet hozni.

2012. máj. 25. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!