Kezdőoldal » Számítástechnika » Weblapkészítés » HTML-ben nem működik a Yahoo...

HTML-ben nem működik a Yahoo Media Player. Miért?

Figyelt kérdés

Tehát az lenne ennek a lényege hogy tegyük fel van egy weblapom.Ebben az esetben egy audio fájlt akarok lejátszani a weblapomon ami az én gépemen van.De viszont nem helyi lejátszó programot akarok használni hanem külsőst mint például a Yahoo Media Player ezért ezzel próbálom ezt megvalósítani:


<!DOCTYPE html>

<html>

<body>


<p><a href="példa.mp3">Play Song</a></p>

<script type="text/javascript" src="http://mediaplayer.yahoo.com/js"></script>


</body>

</html>


A példa.mp3 résznél megadtam az audio fájlom nevét.A scriptes résznél megadtam a lejátszó programnak az elérési helyét ami elvileg jó,de mégsem tudom lejátszani a weblapomon az audio fájlt,csak azt írja ki hogy buffering


Máshogy sikerül,csak ez a fajta megoldás nem megy.A teszt oldal amin gyakorlok ott megy rendesen de az én gépemen nem.Miért?Pedig ugyanazt gépeltem be mint ahogy a teszt oldalnál volt leírva,pontosabban bemésoltam a CTRL + C-vel tehát az elírás teljesen ki van zárva.Másik böngészőn is próbáltam de ott sem jó


2012. máj. 22. 19:13
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!