Kezdőoldal » Számítástechnika » Weblapkészítés » Weblapkészítéssel 1 hónap...

Weblapkészítéssel 1 hónap alatt mennyit lehet kereseni?

Figyelt kérdés

2012. máj. 8. 00:27
 1/9 anonim ***** válasza:

Ha nem rendel senki semmit, akkor semennyit.

Ha van megrendelő, akkor egy darab rendes oldalt talán meg lehet írni 1 hónap alatt*, de függ a munka összetettségétől, minőségétől. Az ár is ezek alapján alakul.


(*: Nem kell azzal jönni, hogy "ugyan én megcsinálom 1 nap alatt", igen, én is csináltam már nagyobb oldalakat is 1 nap alatt, de én RENDES munkáról beszéltem, nem valami összegányoltról.)

2012. máj. 8. 01:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Ez nagyon relatív, manapság mindenki tud összedobni egy honlapot. Ha nincsen referenciád, és kapcsolatod sem, hogy eltaláljon hozzád egy cég és még veled is csináltassa meg, hogy nincs.. na hát kevés rá az esély. Ha nem nyújtasz tényleg egyedi honlapot akkor el is felejtheted. Nem egy joomla felbaszom, leszedek egy skint beállítom a mysql-t, na ilyenért maximum a palimadarak fizetnek.
2012. máj. 8. 04:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Nem feltétlenül kell a hátszél, a minőség és a jó ár viszont elengedhetetlen. Nem kell nagyban gondolkodni rögtön, inkább "fillérekért" alap oldalakkal kezdj, de, azok szépek, igényesek legyenek. Ha van sok ilyened, azt már mutogathatod, mint referencia, utána kis marketinggel be lehet indítani ezt nagyban is. Kérdésedre konkrétan válaszolva, az alja a nulla, a teteje a csillagos ég. Egy weboldal annyi összetevős, hogy erre a kérdésre csak akkor lenne konkrét válasz, ha mutatnál referenciákat és azok tükrében egy megrendelést.
2012. máj. 8. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Sajnos semmi referenciám. De az jutott eszembe, hogy csinálok egy Referncia menüpontot, ami alá csinálok pár témában, zene, történelem, stb. szép igényes oldalakat, az talán elég lesz kezdetnek.
2012. máj. 8. 13:50
 5/9 anonim ***** válasza:
Ezek szerint saját oldalad már van. Esetleg az megtekinthető valahol?
2012. máj. 9. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Még nem és már sokadszor kezdem újra, mert még kezdő vagyok és a design nem a legjobb. Ha kész lesz elküldöm priviben. :)
2012. máj. 9. 01:20
 7/9 anonim ***** válasza:
Kezdő vagy de ezzel akarsz pénzt keresni?? Ezt mégis hogy gondoltad? 2 szép szemedért nem fog fizetni senki... max valami perverz 80éves.
2012. máj. 12. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
óránként 10ezer ft, de leadózod, mert ez komoly megrendelőket jelent és azok számlát kérnek
2013. jan. 23. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
mindenesetre először is csinálj egy saját cms-rendszert, vagy importálj egy megfelelőt, hogy ne kelljen mindig mindent elölről kezdeni
2013. jan. 23. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!