Kezdőoldal » Számítástechnika » Weblapkészítés » Van egy ingatlanos honlapom,...

Van egy ingatlanos honlapom, valaki szeretne kihelyezni rá egy bannert. Mennyit kérhetek el érte?

Figyelt kérdés
2008. ápr. 20. 14:31
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

1. Látogatottság függvénye.

2. Ha a hirdetés célközönsége jár az oldaladon, a banner többet ér.

3. Ha szem elé helyezed bannert, mondjuk az olvasnivaló alá, akkor az többet ér. Ha nem szem előtt van, hanem mondjuk jobb oldali oszlopban, az nem ér annyit. A bal oldali oszlop is egy jó hirdetési hely.


Számíthatod úgy, hogy átlagosan kb. az egyedi látogatók 0.1-6% kattint a bannerekre (ez most nagyon sacc, mert nagyban függ a fent leírtaktól). Kattintásonként kb. 20-30 forintot kérhetsz, ha nem akarsz drága lenni. Tehát ha 3%-kal számolunk, akkor 33 egyedi látogató kattint egyet, 330 egyedi látogató 10-et, 3300 egyedi látogató 100-at. Utóbbiért 100* ( 20-30), azaz 2-3000 forintot kérhetsz.


Mindezt látatlanban mondom, nem láttam a honlapod, csak ha tényleg semmi ötleted, mennyit kérjél, használd ezt a számítást.

2008. ápr. 20. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a választ, sokat segítettél!
2008. ápr. 20. 23:07
 3/3 anonim ***** válasza:
87%
Nem tudom miylen az oldalad.Az enyém www.jojo-oldal.gportal.hu Nem tudom hogy milyen az ingatlanos honlap.De én az szoktam csinálni hogy kirakom a másik bannerét ha amásik is kirakja az enyémet.az banner (button) csere!Ezt is kipróbálhatod.
2008. júl. 2. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!