Kezdőoldal » Számítástechnika » Weblapkészítés » PHP segítségkérés osztott...

PHP segítségkérés osztott Include-hoz?

Figyelt kérdés
Olyat szeretnék létrehozni, mint a Total commander elrendezés, de menüsávval. Azaz, van egy menüm, aminek van mondjuk 5 eleme. az első kettőre kattintva a bal oszlopba kerüljön a behívott oldal, míg az utolsó háromnál a jobb oldaliba. Illetve mondjuk a bal oldaliból is lehessen kattintással eljutni a jobb oldali dobozba. Ez így értehtő volt? Sima include megy, de ennél nem tudom hogy induljak. Tud valaki ehhez esetleg mintakódot egy oldalon?
2012. ápr. 27. 21:51
 1/2 A kérdező kommentje:
azt már megoldottam, hogy két helyre includoljak, viszont azt nem tudom, hogy mikor pl. a bal oszlopban kattintok, hogy a jobb oldaliba tegye az újabb infot, akkor a bal ne tűnjön el. ehhez valaki ért?
2012. ápr. 27. 22:45
 2/2 anonim ***** válasza:

A PHP-nek nem sok köze (kéne) legyen az oldal (gondolom weboldalról van szó) megjelenéséhez.


Először is HTML-ben szépen meg kellene csinálni a sablont, aztán azt és oda lehet includeolni ahova akarsz benne.

2012. ápr. 28. 02:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!