Kezdőoldal » Számítástechnika » Weblapkészítés » Joomlánál hogy leeht új...

Joomlánál hogy leeht új sablont hozzáadni? Valaki beállította az oldalt, alapbeállításokkal, tehát én nem telepítettem a gépemre semmit, admin oldalon be tudok jelentkezni és feltölteni.

Figyelt kérdés
Most kezdtem, és először egy sablont aakrok választani, de csak 3-ból lehet. Szóval én tudok valamiképp sablont belevarázsolni ha nincs a gépemre semmi sem telepítve? Illetve egy másik kérdés. Próbáltam a meglévő sablonok színét változtatni...de kiirta h írásvédett.....aki beállította az oldalt ő szólt h mielpőtt mopdulokat teszünk fel szóljunk neki h módosítsa a jogosultságokat. Ha változtat vmit, akkor tudok sablonszínt cserélni...ja és lehet szép szineekt is varázsiolni, mert csak alapszínek voltak felsorolva :S Nagyon köszi ha vki tud segíteni
2012. ápr. 24. 19:07
 1/4 A kérdező kommentje:
már a fejem is belefájdult :S
2012. ápr. 24. 19:08
 2/4 anonim ***** válasza:
[link] keresel sablon (lehetőleg olyan Joomlához ami telepítve van 1.5 , 1.6 2.5) letöltöd és feltöltöd ftp-keresztül a templates mappába.
2012. ápr. 28. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

köszi a választ. ) azóta már rájöttem, sajnos minél több mindenre jön rá az ember annál bonyolultabb (

azt megtudnád mondani, h ha egy flash header van, akkor swf.et kell készítenem? mert látok olyan sablont, ahol swf. van benne, de látok olyat is, h jpg/png....ez utóbbi esetben elég csak képet cserélni, illetve az előző esetben egy swf-kel kell lecserélni értelemszerűen. ?

2012. ápr. 28. 17:22
 4/4 anonim ***** válasza:
amiben jpg/png fájl van az automatikusan változik magától, amiben swf van csak állandóan az megy. (mivel animáció), ha sima jpg/png képek vannak a sablonba elég egy pár ilyet előállítanod, és majd random váltakozik a fejlécen. Ha pedig swf van benne csinálj egy swf-fájlt, de szerintem még mindig jobban jársz a random váltással png képekből :)
2012. ápr. 28. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!