Kezdőoldal » Számítástechnika » Weblapkészítés » Szerintetek milyen lett az...

Szerintetek milyen lett az oldal? Írnátok véleményt?

Figyelt kérdés

Szerintetek mi hiányzik rolla. Vélemény a zenéről, szövegről. Netalántán ha helyesírási hibát találtok benne akkor írjátok meg.

Itt a link:

felegyhaziloki.mlap.hu


2012. ápr. 3. 22:20
1 2
 1/15 vjoci válasza:

Átlátható, egyszerű és rendszeresen frissített. Szerintem a célnak pont megfelelő. Javasolnám, hogy a szövegen mindig futtasd le a Word helyesírás ellenőrzőjét, mielőtt kiteszed. Apróbb hibák vannak benne.

További jó munkát és kitartást kívánok neked!

2012. ápr. 3. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:

Rengeteg a helyesírási hiba (kb. minden második mondatban van legalább egy), egy normális böngészőben ez elvileg végig alá is van húzva, csak javítani kellene. A szövegközpontozás is többnyire rossz, olyan helyen és olyankor vannak vesszők, amikor nincs rá szükség. Így ránézésre legalább van 50-70 hiba benne, a mondjuk 2000 karakterből.

A szövegek megfogalmazása is érdekes, például a játékos értékelése teljesen semleges, vagy pedig találgatások vannak benne, vagy olyan általános mondatok amik bárhol bárkire illenének. Ha már valakit jellemzel, akkor azt a személyt kell visszaadni, hogy egy ismeretlen is megtudjon információkat, nem csak annyit hogy sokat futott.

Egy focicsapat oldalán a zenének nincs sok értelme, de legalább nem magától indul el.


Az elképzelés sokkal jobban megvalósítható lenne egy önálló oldalon amit te hozol létre, nem egy sablonból összekattintgatva. Kapásból egy táblázattal meg lehetne oldani az eredmények jelenleg össze-vissza álló tartalmát.


Egy ilyen összekattintós sablonoldal ha profi, akkor sem érdemelne 5/10 pontnál többet, mert az ilyen tárhely "gagyi", kislányok szokták használni akiket nem érdekli legalább a HTML-alapok, de nagy bennük a kényszer hogy oldalt csináljanak. És ezek ilyenek is, mert nem tudsz sok jót kihozni belőle. Ez olyan 2-3/10 lehet, a helyesírás mondjuk lehúz egy pontot, meg az hogy sok táblázatba való rész üresen van bedobálva.

2012. ápr. 3. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:

Őszinte leszek! Nagyon nem jó! Ha 1-10.ig osztlyoznám, akkor 2-es. Rengeteg hiba van benne.


1. Ha lehet mindig önálló domain és tárhely alatt működtess egy oldalt. Ma már tényleg nem drága. Az ingyenes oldalak jók, de ne feledd bármikor törölhetik és egy szót sem szólhatsz.


2. Nem jók a szín összeállítások sem. Jelölj ki egy lap színt a mellé max. 2-3 szín semmit több!


3. Az baoldali menüben az órát és a jobboldali menüben a zenelejátszókat tüntesd el hacsak nem akarod, hogy körbe röhögjenek. nagyoin gagyivá tesznek az ilyenek egy oldalt pláne a nyitólapon!


4. Adj castag betűs címet, de lehetőleg logót (kép). Így fogalkma nincs a látogatónak csak a menüből, hogy egyáltalán miről szól az oldalad.

2012. ápr. 3. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:

Hát én sem adnék rá mondjuk egy 1-10-es skálán 2-3 pontnál többet neki.


Nagyobb monitoron egyszerűen ronda, "szétfolyik" az egész, ez mondjuk az mlap hibája...

Ne meg mondjuk pont az mlap miatt sem az igazi a dolog. Egy ilyet bárki, akár egy 6 éves kisgyerek is össze tud kattintgatni magának, nagy munka nincs benne.

Bár legalább a tartalom korrektnek tűnik. (Én nem nézek most elírásokat...)


Megjelenésben semmi extra nincs rajta és a színek tényleg nem harmonizálnak, bár jó egy a piros-fehér-zöld elgondolás, de nem lett az igazi a megvalósítás.

2012. ápr. 3. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 vjoci válasza:

A kritika megfogalmazása előtt, vegyük figyelembe a következőket:

1. Az oldal egy kis számú (talán százas nagyságrendű) látogatónak készült, ahol szerintem elsődleges szempont a friss tartalom, az pedig adott.

2. Az ingyenes "összekattingatós" oldallal semmi baj, gondolom a készítő is ingyen csinálja az egészet, komolyabb szaktudás nélkül.

3. A színekkel az a legnagyobb probléma, hogy túl erősek, élénkek. Szerintem maradhat így, de halványabb kiadásban.

4. A helyesírási hibákra mindenki felhívta a figyelmet, igaz, a hozzászólások is bővelkednek ezekben. :)

2012. ápr. 3. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Én a bazinagy óra és naptár láttán nem is néztem tovább, logikátlanul nagy helyet foglalnak a lap többi eleméhez képest.
2012. ápr. 4. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Mi az a loki?
2012. ápr. 4. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
am visszafele válaszolok: utolsó: A loki a "becenevünk" üdvözléskor mondjuk ezt...
2012. ápr. 4. 15:12
 9/15 A kérdező kommentje:
6/8 levettem...mind kettőt
2012. ápr. 4. 15:14
 10/15 A kérdező kommentje:

5. válaszolónak:

igen ez az első honlapom, és igen azért választottam ezt az oldalt, mert ezt ismerem, és ingyenes. Nem kapok érte pénzt ezért egy komolyabb oldallal nem is akarok foglalkozni. így is sok kiadásom van... nem kell még tetézni...

2012. ápr. 4. 15:16
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!