Kezdőoldal » Számítástechnika » Weblapkészítés » Mit rontottam el? E_107 alapú...

Mit rontottam el? E_107 alapú oldal.

Figyelt kérdés

ATW-s oldalról van szó.

Letöltöttem e107 1.0.0 - e107 v1.0.0 UTF-8 karakterkódolású változat-ot (innen: [link] ).


Engedélyeztem a mysql-t, belépem ftp-re, felmásoltam az e107-et, aztán telepítettem az oldalon, amikor végzett, töröltem az install.php-t.

Az oldalt behozta, az alaptartalommal, viszont amikor be akartam lépni az adminnal, a következőt dobta ki: Access denied. Regisztrációnál is szintén ezt írta ki.


Mit rontottam el, vagy mit nem csináltam meg, amit kellett volna?


Köszönöm!


2012. márc. 13. 22:30
 1/2 anonim ***** válasza:

Hogy érted, hogy a regisztrációnál is kiírta?

Régén használtam az e107-et, de már jó ideje áttértem a drupalra. Az e107 mára életveszélyesé vált, s tákolmány az egész. Több szolgáltató már ki is tiltotta a szerveréről.


Egyértelmű, hogy jogosultsággal van gond.

Az e107 sikeresen kapcsolódik az adatbázishoz?

Már nem emlékszem, az admin az e107-ben mikor, hogyan jön létre. E a két pont lehet, ahol zizi van.

Valami elírhattál. Felhasználónév, adatbázisnév, jelszó. Mindent pontosan adtál meg?

2012. márc. 13. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

igen, a jelszavakat és a felhasználót pontosan adtam meg, azóta megpróbála egy ismerősöm is, aki csinált már pár ilyen oldalt, de neki sem ment.

a jogosultságokat hol tudom megnézni, vagy átállítani?

ez az első ilyen oldal-próbálkozásom:D

2012. márc. 14. 16:47

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!