Kezdőoldal » Számítástechnika » Weblapkészítés » Xampp-ot használok, és a...

Xampp-ot használok, és a Mysql szerver nem működik. Mi lehet a baj?

Figyelt kérdés
A poén hogy hónapok óta nem volt vele baj, tulajdonképpen "csakúgy" nem működik, mivel nem telepítettem programot, és nem nyúlkáltam semmilyen beállításhoz. Ezt írja ki mikor behívom localhoston az oldalam: Hiba az adatbázis-kapcsolat létrehozása során. Phpmyadminnál pedig: #2002 - A szerver nem válaszol (vagy nem megfelelően állították be a helyi MySQL szerver szoftvercsatornáját). A CONTROL PANELEN hiába nyomogatom a Startot, nem nagyon hatja meg.

2012. márc. 11. 18:31
 1/2 coopper ***** válasza:

Szia.


Xampp direktoriban a bat fájlokat próbáltad-e ?


- apache_start.bat

- mysql_start.bat


Úgy megy-e ?


(Ha le akarod állitani akkor ugyanott : apache_stop.bat és mysql_stop.bat )


Sok sikert.

Üdv.

2012. márc. 11. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi a választ:) Azt is próbálgattam, de nem ment. Végül kimentettem a htdocs-ban + a mysqlben ami volt, újratelepítettem a Xamppot(mostmár jó), erre ahogy visszatettem, nem ismeri fel a phpmyadmin a Mysql táblákat, de érzékeli pl. hogy hány db tábla van benne. Ez nem igaz, komolyan mondom:D Eddig érdekes felismerte...
2012. márc. 11. 23:42

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!