Kezdőoldal » Számítástechnika » Weblapkészítés » Mijen bannert csinaljak hozza?

Sarki kérdése:

Mijen bannert csinaljak hozza?

Figyelt kérdés
Nem vagyok tul profi de a photoshophoz es a flashez ugy ni eleg rendesen ertek tudnatok vmi otletet adni hogy milyen bannert keszitsek az oldalamhoz amiben a batch allomanyok lesznek a temak
2012. márc. 11. 18:22
 1/7 anonim ***** válasza:
Tökmindegy, csak a magyar helyesírást vedd figyelembe! Akkor jó lesz!
2012. márc. 11. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Milyen nyelvű lesz az oldal?
2012. márc. 11. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
legyen rajta pucér csaj ez a lényeg sztem, amúgy ha ennyi kreativitás van benned, akkor mért nem bízod az ilyesmit profikra? ;)
2012. márc. 11. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
talan azert nem bizom senki masra mivel nekem kell megcsinalnom otletet kertem nem pedig rinyalast vagy ha annyira profinak tartod magadat akkor ki tudnal segiteni egy otlettel 11.es diak vagyok es ez a weblap lesz a szakdolgozatom informatikabol ezert akarom minnel jobbra csinalni es ezert kertem ki mas velemenyet is de latom ti inkabb csak kotoszkodni tudtok
2012. márc. 13. 14:59
 5/7 A kérdező kommentje:
masodik valaszolo magyar nyelvu lesz
2012. márc. 13. 15:00
 6/7 anonim ***** válasza:
Kétlem.
2012. márc. 13. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
mit ketlesz?
2012. márc. 14. 05:59

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!