Rudi(tokol) kérdése:

Mi lehet a hiba?

Figyelt kérdés

Az lenne a bajom, hogy elkészítettem egy online rádiót. És Amikor beírom ezt a saját böngészőmbe: localhost:8005 akkor bejön a rádió és megy a zene ami a Virtual Dj-ben

De ha az ip cimem irom be: 193.226.241.92:8005 akkor nem jön be semmi, és így nem tudom senkinek elküldeni, hogy hallgassa. Miért lehet ez?? mit kell csinálni?



2012. márc. 10. 18:59
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha jól sejtem router mögül próbálod. Úgy kéne megpróbálni, hogy ami itt: [link] van ip ahoz írod hozzá a :8005-öt. Ha nem jó nyitni kell egy átjárót a router configjánál. Ha így sem megy, ugyan abban a helyzetben vagy mint én, hogy eddig nem jött össze semmi ilyesmi :/
2012. márc. 10. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Szia, igen ezzel az ip vel probáltam ami itt van a www.whatismyip.com oldalon, és nem jó :S Hogy tudom azt megcsinálni routeren belül amit mondtál?
2012. márc. 10. 22:23
 3/5 anonim ***** válasza:
Hát ugye belépsz a configba (ha nem tudod hogy kell: 193.226.241.92 bemásolod a böngészőbe, alapból a jelszó/felhasználónév: admin) és itt keresel olyasmit, hogy virtual server és ott kell hozzáadni az ip-d (azt amit az oldal kiad, meg a router-ér is), de ez gyártótól eltérő, hogyan kell.
2012. márc. 11. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Nem sikerül :(
2012. márc. 11. 07:53
 5/5 anonim ***** válasza:
2012. márc. 11. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!