Kezdőoldal » Számítástechnika » Weblapkészítés » Hol lehet ilyet találni?

Hol lehet ilyet találni?

Figyelt kérdés
Olyan kérdésem lenne, hogy 14 éves vagyok és teljesen ismerem a php, mysql, javascript, és egyéb leíró nyelveket (pl.: css). Hol lehetne így valami munkát szerezni? Marha olcsón persze akármit megcsinálok. Mit javasolnátok, mit tegyek? Azért kénea pénz, hogy saját szervert tudjak üzemeltetni
2012. márc. 7. 18:41
 1/7 anonim ***** válasza:

"Hol lehetne így valami munkát szerezni?"


14 éves vagy?


Akkor Kuba, Jamaica a te területed. 14 évesen úgy megbüntetnék a szüleidet (mivel téged nem lehet) pénzbírságra, hogy az csak na. És a munkáltatód is igen nagy pácban lenne. Akár börtönbe is kerülhetne kiskorú illegális alkalmazásáért. Szülői beleegyezéssel is csak 15-től dolgozhatsz. És az mindenre, a webes dolgokra is kihat.


Na meg. Mégis honnan szereznél így adókártyát? Távoli ügyfelekkel, hogy kötnél szerződést?


Nőj fel és utána lehet szó arról, hogy dolgozz...

2012. márc. 7. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Diákmunkát már vállalhat.
2012. márc. 7. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Minimum adószámos magánszemélynek vagy vállalkozónak kell lenned, és hogy így folytathass kereső tevékenységet, és megfelelő végzettséggel is rendelkezned kell.

Ott a probléma, hogy vállalkozói igazolványt ilyen fiatalon és megfelelő végzettség nélkül webfejlesztési tevékenységre ki sem állítanak.

Ha ezzel akarsz foglalkozni, szerezz ilyen irányú végzettséget. Ha a végzettségről a papír a kezedben, akkor pedig, jelentkezz álláshirdetésekre!

2012. márc. 7. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

@Laciii:


Dehogy teheti. 15 évesen is csak szülői beleegyezéssel, és 16-tól rendes diákmunkát.

2012. márc. 7. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Szerintem egyenlöre ne keress munkát, legfeljebb ismeröseidnek csinálj oldalakat és fizetnének neked.

Vagy indits magadnak egy honlapot. Ha nekem lenne ilyen tudásom én belevágnék :D


annyit hadd kérdezzek: hol tanultad ezeket? Én is 14 vagyok, és engem is nagyon izgat, elöbb utobb én is megtnulom :D

2012. márc. 7. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

@22:36:


Öntanulás. Google a barátod. De egyébként a HTML+CSS megtanulható a [link] oldalon, a PHP, MySQL, JS, JQuery pedig a [link] vagy a [link]

2012. márc. 8. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Minek egy 14 éves gyereknek saját szerver? Kérj rá apádtól.
2012. márc. 27. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!