Kezdőoldal » Számítástechnika » Weblapkészítés » PHP Több elemen szeretnék...

PHP Több elemen szeretnék adatbázis műveletet végezni. Hogyan érdemes? Bővebben.

Figyelt kérdés
Jelenleg úgy gondolom 30 elemnél ritkán lesz több egy időben kijelölve,de mondjuk nézzük 100-al. Az a kérdés,hogy WHERE IN (ID1,ID2,ID3) módi a jobb vagy inkább érdemes eleve adatbázisba rakni a megjelölést?
2012. febr. 27. 17:39
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerencsésebb a "where in (select ID from...)" forma.
2012. febr. 27. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Jobb eltárolni adatbázisban a kiválasztott elemeket?
2012. febr. 27. 18:20
 3/5 themaki1333 ***** válasza:
azt megoldhatod cookie-kal is! ;)
2012. febr. 27. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 themaki1333 ***** válasza:

bár nem tudom mire gondolsz...

Általában egy webáruháznál ha veszel valamit azt cookie-kal oldják meg...

2012. febr. 27. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Ez nem olyan jellegű. Itt az a lényeg,hogy bizonyos tételeken azonos SQL műveleteket akarok elvégezni.

Lehet úgy,hogy pl eleve egy tömbbe rakom a kijelöléseket és WHERE IN (tömb[0],tömb[1]... de lehet úgy is,hogy pl csinálok egy adattáblát amiben eltárolom a tömb elemeit és akkor WHERE item.id = selected.id vagy WHERE item.selected = true ..

2012. febr. 27. 19:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!