Kezdőoldal » Számítástechnika » Weblapkészítés » Hogyan lehetne, jól befuttatni...

Hogyan lehetne, jól befuttatni a Weblapot?

Figyelt kérdés

Feltehetőleg ingyen reklám helyekkel szeretném felfutattni az egyik blogomat: [link]


nem tudom, hogyan lehetne:S



2012. febr. 26. 19:50
 1/4 anonim ***** válasza:

Ezt?

Nem akarlak lelombozni, de szerintem sehogy.

Meg se lehet számolni hogy hány olyan oldal van ami a Real Madriddal foglalkozik, és a tiednél sokkal igényesebb, minden szempontból.

2012. febr. 26. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
egyet értek az előttem szólóval. az ilyen blogokat nem lehet befuttatni. egyrészről a téma miatt (több ezer ilyen oldal van már ebben a témában). de eleve itt kezdődik a gond: blogspot.com
2012. febr. 26. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
hát ez egy n4gy sz4r
2012. febr. 27. 04:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 themaki1333 ***** válasza:

na ja .... elsőnek venni kellene egy tárhelyet és egy domain címet majd azok után gondolkodni olyan témában amely még annyira nem felkapott ;)

ezt lesd meg :) új sport :) a németek találták ki:

http://www.youtube.com/watch?v=TsVcMqgQdJo


(és nyugodj meg tied lenne szerintem az első ilyen magyar oldal :))

2012. febr. 27. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!