Kezdőoldal » Számítástechnika » Weblapkészítés » Hogyan kell honlapot készíteni?

Hogyan kell honlapot készíteni?

Figyelt kérdés
Itt nem a g-portal,meg e.oldal ra gondolok,hanem egy olyan honlapra mint pl. kutya kennelek,menhelyek, tenyésztők készítenek,és ,hogy én választok neki egy nevet sal: "www.névnév.hu" Ehhez ,hogyan kel hozzá kezdeni? Nagyon fontos lenne és mindenképpen szép igényes oldal kéne ,ugyanis ez is hasonló témájú lenne (Nem nekem ) köszönöm előre is!

2012. febr. 21. 16:42
 1/9 anonim ***** válasza:

1. Kell tárhely

2. Domain név

3. Ezek után feltöltheted a tárhelyre a weblapod, melyhez hozzárendelted a Domain nevet!

2012. febr. 21. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Fú informatikai alapismeretem az nuko! Nincs ehhez valami jó szakember? nembaj ha fizetni kel hozzá
2012. febr. 21. 16:53
 3/9 anonim ***** válasza:
2012. febr. 21. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm :)
2012. febr. 21. 16:59
 5/9 anonim ***** válasza:
Üdv. A weboldalak készítése külön ipar. Ajánlom, ha még sosem csináltál ilyet, mindenképp fordulj olyanhoz, aki már régóta foglalkozik weboldalak készítésével és karbantartásával. A profibb cégek kb 100.000 forintnyi összegekért dolgoznak.
2012. febr. 21. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Köszi és van pár ilyen honlap ahol ezeknek a cégeknek az elérhetősége van? vagy esetleg tudnál te is linkelni nekem ?
2012. febr. 21. 17:02
 7/9 anonim ***** válasza:
Milyen weboldalra gondolsz?Úgy értem hogy mit akarsz megjeleníteni saját weboldaladon?
2012. febr. 22. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Vannak egyszerű weboldal szerkesztő progik. Ilyen az NVU.
2012. febr. 25. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Szia! Egyik ismerősöm webfejlesztő, nem rég csinált egy kutya kennelnek weboldalt, érdeklődj nála, olcsó és mindent meg tud csinálni, nagyon vágja a témát. :)


www.ibot.hu


Amúgy csinált már kutya kennelnek weboldalt. www.mysticfantastic.hu


sok sikert! :)

2012. márc. 1. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!