Kezdőoldal » Számítástechnika » Weblapkészítés » Hogy lehet ingyenes weboldalt...

DCzegLedy kérdése:

Hogy lehet ingyenes weboldalt csinálni? Csak ne mondjátok azt, hogy Hupont.hu, mert már ott csináltam!

Figyelt kérdés

2012. febr. 21. 07:20
 1/5 anonim ***** válasza:

Sablon helyett megírod magadtól, így az lesz benne amit csak akarsz (nincs kötöttség vagy korlát, legfeljebb tudásban). Ezt felrakod egy üres tárhelyre, amin lényegesen kevesebb reklám van mint az összerakható oldalakon, de ha fizetsz érte akkor reklámmentes is lesz.


program: NVU (Kompozer) - alap, Adobe Dreamweaver - profi

tudás: html alapokból is lehet oldalt összerakni, css vagy php csak növeli a lehetőségeket és színvonalat

tárhely: atw.hu, freeweb.hu, ultraweb.hu, stb...

2012. febr. 21. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Attól függ milyen weboldalt akarsz. Először is kell egy tárhely, ha statikus honlapot akarsz akkor jók az ingyenesek is pl byethost, ha már valami portált akarsz akkor érdemes komolyabb tárhelyet venni, pár ezer forintért már lehet venni, mindenképpen megéri a befektetés aztán egy wordpresst vagy drupalt felhúzol rá és kész is.
2012. febr. 21. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Tanuld meg a HTML és CSS használatát. Ez az első.


[link]

2012. febr. 21. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

tárhelyszolgáltatkkal én is szívózok


ingyenes tárhely volt régen az extra.hu, csináltam ott egy csomó webalpot erre átváltott fizetősre és leszedték az oldalaimat,

ingyenes tárhely volt régen a Freeweb.hu, csináltam ott is egy rakat weboldalt, még a nevében is benne van hogy free azaz ingyenes, de csakátváltott fizetősre, persze pár ingyenes vacak dologgal kiszúrták az ember szemét hogy tudják magukat továbbra is úgy reklámozni hogy ingyenes.


na most www.Ultraweb.hu -n vagyok rajta ami jelenleg ingyenes ... de lassan azt mondom ha valaki tényleg komolyan akarja ezt csinálni és a weboldal tényleg hoz profitot akkor fizetős tárhelyre van szükség.

2012. febr. 21. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek!!
2012. febr. 21. 11:42

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!