Kezdőoldal » Számítástechnika » Weblapkészítés » Ha telepitenek egy windows...

Ha telepitenek egy windows server operacios rendszert a PC-re, akkor azt fel lehetne hasznalni tarhelykent?

Figyelt kérdés
azert kerdezem, mert egy internetes tarhelyen vagyok regelve, es boviteni akarnam a tarhelyem :)
2012. febr. 17. 17:22
 1/6 anonim ***** válasza:
Inkább bővítsd még pár gigabyteal a géped, de attól függ mire használod. Ha játszol vele akkor ne rakj rá. Ha felrakod kifejezetten tárhely lesz a gépedből. Amúgy kíváncsi vagyok arra az oldalra. Kérlek írd le.
2012. febr. 17. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
hat a tervem az, hogy osszerakok egy PC-t 80GB merevlemezzel, es abbol csinalnak.Az oldalamot fokepp a sajat keszitesu mixeimre hoznam letre, mert a youtube-n nem nagyon nagy a megtekintesek szama. az oldal neve:djhondakgpc.wu.cz
2012. febr. 17. 18:36
 3/6 anonim ***** válasza:
Ahha értem. Ha direkt tárhelynek akarod akkor bátran.
2012. febr. 17. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
koszonom szepen a tippet!
2012. febr. 17. 18:40
 5/6 anonim ***** válasza:

Ha a youtubeon nem nagy a megtekintés, akkor egy saját szerveren miért lenne nagyobb?

+ Meg lehet ezt csinálni, de elég sok problémát felvet, pl, hogy csak egyet említsek a hálózat sebessége.

Nem fognak onnan tudni gyorsabban letölteni, mint a te feltöltésed.


Jobban jársz, ha meglévő szerveren veszel/regisztrálsz tárhelyet, vagy maradsz a youtube vagy egyéb (mert van sok!) zene megosztóknál!

2012. febr. 17. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
ezen el kell gondolkoznom egy ideig, es koszonom a segitseget! :)
2012. febr. 18. 12:25

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!