Kezdőoldal » Számítástechnika » Weblapkészítés » Hogy tudok olyan oldalt...

Hogy tudok olyan oldalt csinálni e-oldal,5mp.eu. Stb oldalakon hogy van egy szövegdoboz kirakva az oldalra amibe bárki bármit írhat és amit írt azt el tudja küldeni nekem egy megadott email címre?

Figyelt kérdés
2012. febr. 16. 19:19
 1/7 anonim ***** válasza:
2012. febr. 16. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Első ez szép és jó, csak mondjuk a kérdező semmire nem megy vele az ilyen online összekattintgatós szutykokon...


Valamilyen kapcsolatfelvételi űrlap beállítást/lehetőséget keress. (De inkább ajánlom, hogy tanulj egy kis htmlt és csst és csinálj egy rendes oldalt, akkor az 1. válaszoló megoldása tökéletesen menni fog.)

2012. febr. 17. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

De ha nincs kedved kódolni, akkor itt regisztrálsz, és kiválaszthatsz egy szépet.

[link]

2012. febr. 17. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

1. vagyok.

Soha nem használtam online összektattintgatós vackokat, így fogalaqmam sincs, hogy mire alkalmasak és mire nem.

2012. febr. 17. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
köszi
2012. febr. 17. 19:38
 6/7 anonim ***** válasza:
2012. febr. 17. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
ez az urlap.hu jó :D csak hogy tudom elmenteni, vagy berakni az én oldalamra?
2012. febr. 19. 11:21

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!