Kezdőoldal » Számítástechnika » Weblapkészítés » Ismertek olyan oldalt, ahova...

Ismertek olyan oldalt, ahova PHP scripteket lehet beküldeni?

Figyelt kérdés
Vagy akár eladni?
2012. jan. 8. 00:53
 1/1 anonim ***** válasza:

nézd, maga a php egy opensource nyelv, opensource progikkal...

szóval eladni sztem csak a megrendelésre készülő cuccot lehet. (mert hisz' ki fizetne egy scriptért, ha van 1000 hasonló, ingyen..)


Ha pénzt akarsz csinálni a dologból, vagy állj be dolgozni=ugrott a szabadon eldöntheted, milyen scriptet írsz lehetőség.

vagy: ha nagyon pro vagy és tényleg olyan szintű portékád van, akkor megpróbálkozhatsz saját oldalt csinálni, ahol árulod, vagy bejön, vagy nem alapon..


Ha ingyen akarod terjeszteni, nos, bármelyik, scriptes oldal megköszöni szerintem az anyagot a sourceforge.net-ig bezárólag, de ha választani kell, szerintem írj hozzá tutorialt és tedd közzé weblaboron, kész scriptet meg, hm, add nekik: [link]

2012. jan. 8. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!