Kezdőoldal » Számítástechnika » Weblapkészítés » E107 fehér háttér mi a gond?

E107 fehér háttér mi a gond?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Feltelepítettem az oldalamra egy e107 es rendszert és fehér a háttér akárhogyan is újra betöltöm fehér . :( www.fleezmovies. Atw.hu ha valaki tudja mi a gond megköszönném nagyon hogyha leírja ;) Előre is köszönöm és sziasztok!
2012. jan. 6. 18:17
 1/5 anonim ***** válasza:
Ugye nem egy külön mappába raktad? A legfrissebbet töltötted le? Kitömörítetted? Ha a root mappában ott az index.php és a többi php fájl, meg az e107_xy jelöléssel ellátott mappák, akkor jól csináltad.
2012. jan. 9. 02:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
őőőőőőőő ez magas xDD hát fogtam a fájlokat/mappákat és áthuztam az FTP szerverre
2012. jan. 10. 21:03
 3/5 anonim ***** válasza:

e107hungary.org/core_download/full/e107_v1.0.0_UTF8.zip

töltsd le újra, és csomagold ki.

Kicsomagolás után látnod kell sok mappát és fájlt.

Először törölj mindent, amit feltöltöttél régebben és utána próbáld meg feltölteni ezt az új változatot. A lényeg az, hogy

1)jó helyre töltsd föl (a webhost szolgáltatónak általában szokott leírása lenni, hogy hova kell felrakni)

2)Úgy kell, hogy kijelölöd a fájlokat (és mappákat) és egyszerre töltöd föl. Ha csak egy mappát látsz, akkor nyisd meg és csak a benne lévő fájlokat tölts föl (érted, tehát ha pl egy ebben_van_az_e107 nevű mappád van akkor azt nyisd meg és a benne lévőkkel foglalkozz)

2012. jan. 11. 04:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
És hogyan törölhetem az adatbázist ? mert valami olyat irha feltelepitem h az ban_list már létezik vagy mi....
2012. jan. 13. 07:20
 5/5 anonim válasza:
Ha nem értesz hozzá, akkor inkább bízd olyanra, aki megcsinálja neked. Lehet, hogy fizetned kell majd neki, talán fröccsben, talán természetben, de a lényeg, hogy közben biztosan nem az E107-es háttéren fogsz gondolkodni.
2012. jan. 27. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!