Kezdőoldal » Számítástechnika » Weblapkészítés » Hol találhatok ilyen oldalt?...

Hol találhatok ilyen oldalt? (lent)

Figyelt kérdés
Már nagyon rég óta fotózom,több pályázatot is nyertem és már tanácsolták páran,hogy regisztráljak egy weboldalra,ahova feltudom tölteni a képeimet,hogy mások is lássak. Eddig oké,de hol találok ilyen oldalt? Meg ugye az is lényeges,hogy mások jobb klik mentés másként-tel ne tudják "eltulajdonítani"...
2011. nov. 2. 18:05
 1/6 anonim ***** válasza:

[link]


Itt van egy csomó hely ahova feltöltheted, de a "jobb klikk mentés másként" képlopást sajnos nem lehet megakadályozni, hacsak nem teszel vízjelet a fotóidba...

2011. nov. 2. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

flickr.com


Fotósok használják főleg, könnyen megosztható és beágyazható fórumokba, weboldalakba, korlátozható a láthatósága, szerzői jogi kikötésekkel lehet megosztani, letiltható a letöltés-gomb is (bár kijátszható a forrásból, aligha találsz olyan oldalt amiben nem lehetne letölteni valamilyen módszerrel a képet - ezért szoktak a tagok direkt kicsi képet felrakni, hogy ne tudják nagy méretben nyomtatni és felhasználni nyilvánosan).


Hátránya, hogy csak az utolsó 200 kép látszik, a többit csak link útján lehet elérni az ingyenes profilban. Egyes szolgáltatás csak a fizetős pro profilhoz tartozik, évi pár dollárért.


Hasonló nagy megosztó a picasa, de szerintem az nálunk kevésbé ismert. Magyar oldal például fotozz.hu

2011. nov. 2. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszi. :) A deviantart is hasonló oldal? Esetleg még arra gondoltam,hogy indítok egy blogot és (ahogy az előbb leírta az első válaszoló) teszek a képekre vízjelet. Vélemény? Esetleg valami "blogkészítős" oldalt tudnátok mondani? Régebben utána néztem ilyeneknek,de valahogy unszimpatikusak voltak.
2011. nov. 2. 18:24
 4/6 anonim ***** válasza:

A deviantarton nem a fotók vannak előtérbe helyezve, inkább a grafikák.


A saját blogos megoldás sem rossz, de itt eltűnik a véletlen felfedezés lehetősége, hiszen egy képmegosztón böngészve rátalálhatok a képeidre akár egy kulcsszóra kereséssel, egy független blogon csak akkor ha tudom hogy létezik. Az oda való linkelést meg kell valósítani, a képfeltöltőoldalak közül nem mindegyik őrzi évekig a képet.

2011. nov. 2. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Értem,köszönöm :)
2011. nov. 2. 18:57
 6/6 themaki1333 ***** válasza:

[link]

tessék velük beszélj

Makovinyi Zoltán csinálja az oldalt (nagy bátyám)

ők szerintem talán még fel is vennének ha olyanok a képeid ;) sok szerencsét

2011. nov. 2. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!