Kezdőoldal » Számítástechnika » Weblapkészítés » Hogy lehet css egy-egy menüpon...

Hogy lehet css egy-egy menüpont mlapnál?

Figyelt kérdés
Nem igazán értek css-hez, úgyhogy lehetőleg részletes magyarázatokat írjatok xDD
2011. okt. 5. 14:51
 1/5 anonim ***** válasza:

Én meg a kérdésedet nem igazán értem.

Ha nem értesz a CSS-hez, akkor itt egy kis segítség:

[link]

2011. okt. 5. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
hogy lehet a menü css a mindenkilapjánál? :) az előzőt meg köszi, csak mlapnál nem tudom, hogy használjam :)
2011. okt. 5. 16:56
 3/5 anonim ***** válasza:

mlapnál???

Sehogy, hagyd a francba az mlapot. Tanulj meg normálisan weblapot készíteni. HTML, CSS, PHP megatöbbi

2011. okt. 5. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
tudtam, hogy ezt válaszolod, de láttam már mlapon, ugyhogy azért meg lehet csinálni, csak én nem tom hogyan! és nem kell csak azért ott hagyni, mert nem olyan jó, mint a "html, css, php, meg a többi", de kezdőknek való, és ahhozképest jó, szóval a kérdésre kerestem válaszokat, nem a mlapról, arról már sokat hallottam
2011. okt. 5. 19:29
 5/5 anonim ***** válasza:

CSS ismeret nélkül nem tudod megcsinálni!

Vagy megtanulod, amihez az általam linket oldalon remek oktatóanyagokat találsz, vagy hagyod a francba az egészet.

Ez kb olyan dolog mint:

Elromlott az autóm, szeretném megjavítani, de nem értek az autószereléshez. Hogyan javítsam meg?

2011. okt. 5. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!