Kezdőoldal » Számítástechnika » Weblapkészítés » Valaki tud gyönyörűen kidolgoz...

Valaki tud gyönyörűen kidolgozott ingyenes HTML téma oldalt?

Figyelt kérdés

Olyanra gondolok most ahol nagyob szeretettel nem csak css-t készítenek a weboldalhoz hanem feldobják egy kis ajax-al vagy java script-el vagy html5-el hogy pofásabb legyen de mégis egyszerűen formálható.

Mert hiába google keresőzök ott csak ilyen nagyon egyszerű ingyenes html oldalak vannak.

Szóval amit keresek hogy legyen választék és nagyon szépen ki legyen dolgozva :)


2011. szept. 27. 17:28
 1/7 Argloss ***** válasza:

Ha komolyabb oldalt akarsz, akkor ott a Joomla, Drupal és társai, amihez rengeteg kiegészítő van, na meg szép témák, amik könnyen átalakíthatóak.

HTML 5 meg Ajax az még nem annyira nagyon régi, hogy ingyen oldalsablonokat pakoljanak fel belőle. Vagyis én még nem találkoztam ilyesmivel.

2011. szept. 27. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Rendben de én a html-t igényesebben kidolgozhatónak tartom mint egy által korlátozott php-t

Kifejezetten HTML-re gondoltam mivel joomla kezelése és füleg drupal-é nem túl érthetőek a számomra.

De mégis igaz hogy azokkal lehet a legszebb weboldalt készíteni :)

Köszönöm :)

2011. szept. 27. 19:46
 3/7 anonim válasza:

MOYO válasza:


Hát ez így nem igaz!


Ugyanis ez 2 dologtól függ.

1, tudás (szak)

2, kreatívitás


A nagyon szépen kidolgozottak nem ingyenesek!

Beütöd a keresőbe, hogy web template és találsz ott nagyon szépeket. Sőt, ha megnézed a 2010 legjobbjait, ott is találsz. Sima html. Csak a képzelet szab határt.

2011. szept. 27. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
a php egy szerveroldali programozási nyelv, ami segítségével a szerver html-t tud generálni. tehát amit html-ben meg bírsz csinálni, azt php-vel is, de fordítva nem.
2011. szept. 27. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Templatemonsterről pár ezer forintért baromi jo templateket lehet venni, photoshop forrástól kezdve mindent adnak mellé.


Az ingyenes templatek nem véletlenül ingyenesek. Egyszerűen, és többnyire csak egy alapot szolgálnak amit tovább lehet gondolni, és átalakítani. Profi, szép és pont a témához passzoló dizájnt ingyen nem fogsz találni.


B variáció h csinálsz egyet.


C variáció, hogy a googlet átállítod, hogy csak a mondjuk holland honlapok között keressen majd keresel egy szép oldalt és jobb katt mentés másként... De ez nem túl kedves lépés, és ezt is át kell még dolgozni.

2011. szept. 28. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Előző vagyok ami kimaradt: a dizájnnak meg nem sok köze van az ajaxhoz nem is értem, h ezt miért mosod össze. Ez már bőven a technikai programozási része a dolognak, bármilyen randa oldal müködhet faszan ajaxosan tele kis okos jquery effektekkel.
2011. szept. 28. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Összefoglalva: minőségi, egyedi cuccot akarsz, ingyen.
2011. szept. 30. 02:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!