Kezdőoldal » Számítástechnika » Weblapkészítés » Segitene nekem valaki honlapot...

Segitene nekem valaki honlapot kesziteni?

Figyelt kérdés

Szeretnem, ha olyanok jelentkeznenek akik igazan e celbol segitenenek! Sok raero idejuk van. Es ami a mai vilagban mar nem nagyon divat,''szivessegbol segitenenek''Mert lehet egy koszonomnel tobbet nem tudok adni!

Nagyon kezdo vagyok, meg a lepeseket is lepesrol lepesre kellene magyarazni! Tehat a turelem sem egy utolso hatrany.


2011. szept. 13. 08:34
 1/5 anonim válasza:
100%
próbálkozz meg a mlap.hu -val igazából ha belevágsz nem nagyon tudsz eltévedni, egyszerűen kezelhető, és az oldalon is sok segítséget találsz hozzá. Régebben nekem is volt ott honlapom, és egyszerűen kezelhető, talán csak annyi a hátránya, hogy tele van hirdetésekkel, reklámokkal.
2011. szept. 13. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
100%
én sokat csináltam már, és ha gondolod segíthetek....
2011. szept. 13. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Ha leírod, hogy mivel foglalkozna a honlap, amit készíteni kéne, és ha látok a témában vmi fantáziát, akkor szívesen segítek. Ha úgy jobbnak látod, írhatsz privát üzenetet is.

Szabadidőm igaz nem túl sok van, de talán tudok egy kis időt áldozni a honlapodra.

2011. szept. 13. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 kassandra87 válasza:
100%

www.eoldal.hu

www.wix.com ezek jó szerkesztők

2011. szept. 13. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Nagyon koszonom mindenkinek! Jo tudni, hogy vannak meg onzetlen segitok. Megoldottam kozelbe. Megegyszer koszonom!
2011. szept. 15. 14:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!