Kezdőoldal » Számítástechnika » Weblapkészítés » Milyen weboldalt érdemes...

Milyen weboldalt érdemes csinálnom? Amivel sok látogatóra számíthatok.

Figyelt kérdés
2011. aug. 30. 19:45
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:

Utolsó,azinformációszerző oldalt úgy értettem,hogy valamiről (pl.autókról,PC játékokról stb...) információk vannak rajta.


Alice97 ötlete is nagyon jó!

Várom a további válaszokat és köszönöm az eddigieket!

2011. szept. 3. 21:11
 12/12 anonim ***** válasza:
100%

Kedves "nulltudásosak", nem biztos, hogy a kérdező nem ért hozzá. Lehet, hogy jó alapjai vannak a technikai hátteret illetően, csak éppen a média működése nem kifejezetten az erőssége, és ezért tette fel ezt a nagyon is jó kérdést.


Én azt tudom mondani, hogy egy jó témájú, igényesen írt és rendszeresen frissített blog elég nagyra ki tudja nőni magát, és sok látogatót tud vonzani. Ez persze rengeteg meló, a rendszeres posztolásról sokan leszoknak a kezdeti hév után. Ha nem blogot csinálsz, akkor is érdemes valami vitatémát képző dolog köré fonni a dolgot. Mindenképpen legyen interaktív, és frissüljön folyamatosan. Ezek alapján ugyanis előkelőbb helyeken dobják ki a keresőmotorok az oldaladat és több látogatóra számíthatsz. Lényeges továbbá az oldal elkészítésekor a keresőoptimalizálás elveit figyelembe venni, szintén sok múlik rajta.


Nos, ha ezek a sorok kínaiul hangzottak neked, akkor tényleg ne kezdj neki, viszont ha egyetértesz vele és meg is érted, akkor szerintem nyugodtan. Senki nem úgy születik, hogy tuti weboldalakat dobál össze, valahol el kell kezdeni a fejlődést.


Sok sikert hozzá!

2011. szept. 4. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!