Kezdőoldal » Számítástechnika » Weblapkészítés » Miért így jeleníti meg a...

Miért így jeleníti meg a honlapon?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Be van állítva a betűtípus a honlapon, sok betűt mégsem akar felismerni, így írja ki: Ă�dvĂśzĂśljĂźk oldalunkon! RemĂŠljĂźk megtalĂĄlja stb. Miért?
2011. aug. 27. 12:08
 1/8 anonim ***** válasza:
Rossz a karakterkódolás.
2011. aug. 27. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Szia! És hol kell átírni? Dreamweaverbe rendesen mutatja a dolgokat, csak a neten nem. Az index-be vagy a css-be kell átírni?
2011. aug. 27. 12:51
 3/8 anonim ***** válasza:
Sose használtam Dreamviewert, de próbáld meg, hogy a html fájlt megnyitod jegyzettömbben és mentés másként karakterkódolásnál pedig az UTF8-t állítod be.
2011. aug. 27. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 compactegon ***** válasza:

persze hogy az indexben. ott a fejlécben a helye :

szokás megadni css-ben is karakterkódolást, de nem szükséges.

2011. aug. 27. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen, de már megoldottam!

Tudsz még valamiben segíteni? Miért van a menük hátterével azonos színű csík a fejlécem felett? (a fejléc mögötti háttérszíne más)

2011. aug. 27. 13:34
 6/8 compactegon ***** válasza:
hát ezt link vagy kód nélkül meg nem mondom. valószínűleg vagy margin miatt van.
2011. aug. 27. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
És hogyan tudom kivenni onnan? Ráviszem az egeret, azt írja: Padding 10px.
2011. aug. 27. 13:43
 8/8 A kérdező kommentje:
Rájöttem, a css-ben kellett kitörölni ezt a 10 pixeles dolgot. Köszönöm fáradozásod!
2011. aug. 27. 13:47

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!