Kezdőoldal » Számítástechnika » Weblapkészítés » Tud nekem segíteni valaki...

Tud nekem segíteni valaki közösségi oldit készíteni?

Figyelt kérdés
Egy nagyon alap közösségi oldalt szeretnék ingyen.
2011. aug. 21. 23:33
1 2 3
 11/21 KeryAti ***** válasza:

Az a gond, h az nem elég...

Amúgy azt az oldalt hova akarod fejleszteni?

Az egy közösségi oldal akar lenni am?

Meg az nem jó ha letöltött dolgokkal dolgozol... :\

2011. aug. 21. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 A kérdező kommentje:
Úgy szeretném meg csinálni hogy nézzen ki valahogy (design) csak egy design-t szeretnék rá, de valami ütőset, szépet
2011. aug. 21. 23:58
 13/21 KeryAti ***** válasza:
Akkor mért azt kérdezted h segíteni tud-e vki a közösségi oldal készítésbe??
2011. aug. 22. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 A kérdező kommentje:
Én amit küldtem emailben honlapot arra célzok, de ez a honlap a barátomnak kéne azért ő nem regizett én meg kitettem neki :) TUDSZ SEGÍTENI?
2011. aug. 22. 00:11
 15/21 KeryAti ***** válasza:

Tudnék persze.

De ez melónak számít s tudom, hogy köcsögnek gondolsz majd de semmi nincs ingyen...

2011. aug. 22. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 A kérdező kommentje:
semmibaj
2011. aug. 22. 00:17
 17/21 anonim ***** válasza:

Alap közösségi oldal = Fórum

...és a legtöbb funkció még jobb is mint egy közösségi oldalnak, szabadabb és talán egy valamivel átlag feletti felhasználó is tud bérelni neki egy szervert amire feltesz egy előre elkészített fórum motort, aztán kissebb csinosítások és kész is. A "közösségi-oldalk" előtt annyira evidens lett volna hogy a válasz a kérdésedre egy fórum, de ma már mindenki elfelejtette ezeket...pedig 3-4 évvel ezelőtt még azok dübörögtek.

2011. aug. 22. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
Szerinted van olyan állat aki ingyen megcsinálná neked? Alsó hangon azt mondom, hogy egy kontár sz.arjancsi kb. 50ezret kérne érte, egy profi munka meg több 100ezerben fájna. Amúgy, hogy a kérdésre is válaszoljak, igen tudnék, de nem ingyen.
2011. aug. 22. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
Én is tudnék neked, de nem ingyen!
2011. aug. 22. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:

08:13, "kozossegi oldal" alaphangon is felmillotol kezdodik, nullarol megirva, es ez csak a motor...

Ehez jon meg a szerver(ek) a skalazhatosag, stb.

Mire az elso latogatot fogadja, 2-3m benne van...

2011. aug. 22. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!