Kezdőoldal » Számítástechnika » Weblapkészítés » Hogyan lehet olyat tenni egy...

ChrisMix kérdése:

Hogyan lehet olyat tenni egy blogra? (Többi lent)

Figyelt kérdés
Hogyan lehet beállítani azt hogy megjelenik egy kép amin van egy szöveg vagy bármi és aztán átugrik az oldalamra és hova kell azt beírni a html,kódot vagy akármi ami van hozzá?
2011. aug. 17. 00:02
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
húh most nem tudok de keresek
2011. aug. 17. 01:22
 12/15 A kérdező kommentje:
De készítek egy képet hogy hogyan néz ki..
2011. aug. 17. 01:24
 13/15 A kérdező kommentje:
[link] itt a kép amit készítettem hogy hogyan nézi ...
2011. aug. 17. 01:28
 14/15 anonim válasza:

Igen de látod ez is egy weboldalon jön jön be nem pedig blogon! komolyan értem mit akarsz de ahogy a gyakorikérdések sem blog Épp úgyanúgy nem lehet blognál sem! Mivel a blogok címének beírásakor alapvetően a blog kezdőoldalára ugrik! amt lehetetlen módosítani. Csak a 'blogkiadó' tudná de az nem fogja!


Tehát komolyan nem lehet! amit szeretnél az csak saját weblapnál működhet! Sajnos ez van! :(


Nitrovar vóóótam :)

2011. aug. 17. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

És szerintem tiszta HTML-ben meg sem oldható, mert időzíteni kell hozzá.

Kérdező, nem leszólásképp, de ennyi tudással nem fog menni.

G.

2011. aug. 17. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!