Kezdőoldal » Számítástechnika » Weblapkészítés » Miről szóljon az oldalam?...

ChrisMix kérdése:

Miről szóljon az oldalam? (Többi lent, fontos)

Figyelt kérdés
Olyan kérdésen ne jöjjön hogyne is kezdjek bele normális válaszok jöjjenek!Engem az Informatikai dolgot érdekelnek és a játékok+konzolok pc,xbox,wii,stb..
2011. aug. 16. 03:35
 1/1 anonim ***** válasza:

Hali!

Ha valóban komoly oldalt akarsz akkor mininum venned kell egy tárhelyet meg egyedi domain nevet. Ezek nélkül komolytalannak fogják venni az oldalad. Kell egy egyedi design, ha nem vagy webdesigner, akkor ezért is keményen pengetned kell. + a karbantartás későbbiekben. Aztán kereső optimalizálás, reklámoztatás stb...


Ha az informatika témakörben akarsz, akkor legyen a témához kapcsolódó sok letöltés, legyenek friss hírek, és fórum. Ha ez mind bejön és lesz sok látogatód akkor akár profitálhatsz is belőle. Tehát a legnagyobb kérdés nem is az hogy miről szóljon, hanem hogy add azt elő hogy az embereket érdekelje. (ami már csak azért sem egyszerű mert a piac telített, és bármilyen oldalt csinálsz, úgy is lesz egy halom konkurencia)


Bocsi hogy nem teljesen a kérdésre válaszoltam, de azért remélem tudtam segíteni.

2011. aug. 16. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!