Kezdőoldal » Számítástechnika » Weblapkészítés » Szerintetek jó ez a honlap?...

PixyTonic kérdése:

Szerintetek jó ez a honlap? /lent/

Figyelt kérdés

Oké tudom, ez egy hülye kérdés. Én igazából véleményt szeretnék kérni, esetleg ötleteket, kritikákat.


[link]


2011. aug. 15. 22:22
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:

Tényleg nem jön át nekem mint látogatónak, hogy mi az oldal koncepciója, szóval jogos a korábbiak ilyen kritikája.


Habár az oldal ígért zenét is ez hála Isten nem indult el, de nem is javaslom. Az egyik legrosszabb és tipikus hiba kezdő webszerkesztőtől a kéretlenül elinduló zene beszerkesztése.

Ez nem csak, hogy lassítja az oldal betöltést, de a látogatók többségét zavarja, ha váratlanul elindul a csendes szörfözés közben (ha meg közben egyébként más zenét hallgat, akkor pláne).

A net alapban egy csendes műfaj, ami csak akkor zajong ha az user úgy akarja.

2011. aug. 16. 04:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
tök jó az oldalad!:-))
2011. aug. 16. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:

Köszönöm ,lehet átszerkeztem saját indítási lehetőségre vagy leveszem.

Utolsónak köszönöm a dicséretet :)

2011. aug. 16. 13:28
 14/17 anonim ***** válasza:

Az a fontos szempont, hogy egy átlagos látogató kb. 2-10 másodpercet szán arra, hogy átfussa az oldalt, elolvasson valamennyit a bevezetőből, benyomást szerezzen a látványból.


Ha ennyi idő után nem lesz érdekes az oldal vagy egyáltalán ki se derül miért jó ez neki akkor pattan és tovább lép.

2011. aug. 16. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim válasza:

Pár dolog:

1. Kéne 1 értelmes fejéc!

2.1 pillantásra ah valaki rámegy akkor rögtön ki lép mert csak 1 rakás szöveget raktál ki legalább a kezdőlapra rakhattál volna vagy 2 képet

3!. a szinek s túl sötétek 1 pillantásra ki akarta lépni,de nem léptem ki h átolvassam.

Ha ezeken változtatná több látogatód lenne és hob lenne az oldalad!

Ja és még valami az elrendezésre se olyan szép látvány!

De a tartalom az egész jó ;)

2011. aug. 16. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 A kérdező kommentje:

padme1999-nak:

a fejlécet én csináltam :D de majd lehet még alakul v csere. a honlap marad sötét szinű esetleg kis árnyalattal világosabb ( bár ezzel most eszembejutott egy ötlet ,hogy mindenki olyan színre festi ki amilyenre akarja ^^ ) és majd nyomok fel egy két képet ,de fogalmam sincs miről. hizs ott a képek menüpont

2011. aug. 16. 22:34
 17/17 anonim válasza:
most már jobb :)
2011. szept. 3. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!