Kezdőoldal » Számítástechnika » Weblapkészítés » Szerintetek jó ez a honlap?...

PixyTonic kérdése:

Szerintetek jó ez a honlap? /lent/

Figyelt kérdés

Oké tudom, ez egy hülye kérdés. Én igazából véleményt szeretnék kérni, esetleg ötleteket, kritikákat.


[link]


2011. aug. 15. 22:22
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:

-Elég gáz hogy 2011-ben egy weboldalon még vannak helyesírási problémák, nézdd át, másoldd át worbe vagy openofficeba és magyar nyelvű helyesírásellenőrző programot futasdd át rajta.

-A fejléc kicsit csicsásnak tűnik az én szememnek, de az nagyjából rendben van, próbáldd meg hogy a menüpontok kiférjenek egy sorba és lehetőleg magyarosítsdd)

-Ilyen hogy clickelő, click-számláló, pontos idő (azokkal a nyilas-gifekkel meg pláne) teljesen felesleges a főoldalra, én leszedném őket, valamint esetleg néhány oldaldobozt átrakhatsz a bal oldalra hogy a jobb ne legyen olyan zsúfolt.


Amúgymeg rendben van, tetszik hogy nagyjából egységes szín- és formavilág, érthető üzenet, jó lesz.

2011. aug. 15. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:

Nem derül ki miről szól az oldal. Ezen felül szinte mindenhol csak login után lehet elérni a tartalmat. Ha már véleményt kérsz, legalább pár órára nyisd ki az oldalt, nem valószínű hogy az emberek a nevüket és e-mail címüket kiadják egy zsákbamacska tartalom miatt.

A felépítés és design alapján amúgy pozitívnak gondolom az oldalt, de mivel nem lehet a lényeget látni, és nem fogok csak emiatt beregisztrálni, de azt mondom hogy az oldalaikról kérdést feltevő emberek munkája többségében szörnyű, ilyen "szép" oldalakról ritkábban kérnek kritikát, azokhoz képest ez egy jó oldalnak néz ki. A vendégnek látható tartalom persze sablonos, de a helykitöltő szerepük és elrendezésük szintén ízléses és jól mutat.

2011. aug. 15. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
Ez egy online összekattintható szar, nem nevezhető honlapnak. Tömören.
2011. aug. 15. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:

Az első kommentelőnek üzenem ,hogy:

Sajnálom a helyesírást ,de a honlapomon általában 12:00-tól 04:00-ig dolgoztam folyamatosan napokig ,de köszönöm a word-os tippet. A fejlécet magam készítettem idővel biztos lesz másik.


A második kommentelőnek üzenem ,hogy:

A honlap tartalma egy kis késöbbiekben egy nagy közösség összegyüjtése akik mindenféle médiával kapcsolatos dolgokat le ill. fel tölthetnek, emelett beszélgethetnek egymással. Az email kiadása jogos, de ennyi erővel egy pót emailt is meg lehet adni. Továbbá köszönöm a dicséretet és hogy időt szántál rá. ( első kommentelőnek szintúgy)


A harmadik kommentelőnek üzenem ,hogy:

Az "online össze katingatható szar" honlapok is honlapok, ha fáj ha nem. Köszönöm ,hogy időt szántál rám és a kritikádat is.

2011. aug. 15. 23:25
 5/17 anonim ***** válasza:

a válaszom a kérdezőnek:

ja nem rossz a sok mlap meg gportalos sz*r után. De ahogy én érzem, te nem véleményekre vagy kíváncsi hanem inkább arra hajthatsz, hogy több látogatója legyen.


válaszom az első kommentelőnek...

Amíg te nem írsz helyesen addig ne oktasd már a helyesírást...


(nézdd át, másoldd át, futasdd át, magyarosítsdd, + "hogy" elé vesszőt rakunk általában)


;) :)

2011. aug. 15. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:

"Amíg te nem írsz helyesen addig ne oktasd már a helyesírást..."

Jogos, de én nem is kérdeztem meg senkit, hogy mi a véleményük a kommentemről ^^

2011. aug. 15. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
24%

1. Miről szól ez a szar ?

2. Minek csináltad ezt a szart ?

3. Miért néz ki úgy mint a szar ?

4. Miért nem szartál ahelyett, hogy ezt csináltad ?

2011. aug. 16. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:

Utolsó kommentelőnek:

1. olvasd már át az előző kommenteket mielött írsz te tulok

2. azért ,hogy megírhasd ezt a szép kommented ami a jellemedre vall.

3. szerintem még mindig jobb mint amit te ki tudnál adni a kezedből

4. tessék, le vagy szarva :)

2011. aug. 16. 00:30
 9/17 anonim ***** válasza:
Hát ezt bizony beszopikáztad szar uraság, ugyanis programozó vagyok, és bár platform programokat fejlesztek, konyítok valamit a HTML, PHP, CSS-hez is. Szóval leszartad a kalapács végét.
2011. aug. 16. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
gratulálok az értelmes fejednek akkor, de továbbra is le vagy sz...va ugyhogy kikophatsz a topicból. ide értelmes emberek üzenetét várom értelmes hangnembe nem az olyan félékét mint amilyen te vagy. cső
2011. aug. 16. 01:08
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!