Kezdőoldal » Számítástechnika » Weblapkészítés » Hogyan tudnék egy saját, zárt...

Hogyan tudnék egy saját, zárt közösségi oldalt létrehozni?

Figyelt kérdés

Van egy facebook csoportom, és szeretném áthelyezni máshová. Pozitív lenne ha saját domaint is tudnék hozzárendelni. annyi kéne, hogy teljesen le tudjam zárni (kívülről csak egy bejelentkező oldal látszódjon), 'bent' pedig mint egy facebook üzenőfal tudjon működni. ha fizetős se probléma (persze ésszerű keretek közt).

Bármilyen ötletet köszönök szépen! :)


2011. aug. 15. 02:18
 1/9 anonim ***** válasza:
47%
Ha magad akarod csinálni akkor tanuld meg ezeket: html, php, css, mysql, és akkor már fel sem kell tenned ezt a kérdést.
2011. aug. 15. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Írj nekem, tudok ajánlani megoldást.
2011. aug. 15. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
reménykedtem hogy van vmi cms
2011. aug. 15. 19:39
 4/9 anonim ***** válasza:
Csak egy üzenőfal kell? Mert akkor csinálhatsz olyat, hogy létrehozol egy weboldalt egy ingyenes tárhelyen, amiről senki sem tud rád következtetni, majd feltöltesz rá egy üzenetküldő scriptet. Esetleg csinálsz egy levelezőlistát.
2011. aug. 17. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Nem teljesen értem mire gondolsz, de sztem próbáld ki a sokoldal.hu-t. Ott lehet zárt csoportot készíteni;)
2011. aug. 18. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Nagyon kis programozói tudással össze tudod rakni: [link]

Keresel az igényeidnek megfelelő üzenőfal vagy vmi ilyesmi kódot, és loginnal levéded.

2011. aug. 18. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:

Az az igazság, hogy én is valami ilyesmit szeretnék összedobni, van is rá egy jó kis open source keret, amihez le lehet tölteni frankó kis add-in -eket:

elgg.org/download.php

2011. aug. 18. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Dolphin Smart Community Builder nekem jobban bejött.
2011. aug. 18. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Én is keresek ilyet írjon aki tud
2014. okt. 26. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!