Kezdőoldal » Számítástechnika » Weblapkészítés » Mondanál egy jó webmester...

Mondanál egy jó webmester képző sulit?

Figyelt kérdés

Véletlenszerűen választottam ki egy iskolát az interneten. Persze a honlapjukon mindent elolvastam róluk, megtetszett és beiratkoztam. Hát kár volt, hatalmas csalódás az egész, az oktatás színvonala a béka segge alatt volt. (A suli nevét most nem írnám le)


Ha van rá mód itt hagynám ezt a sulit és belekezdenék egy másikba, de csak ha tényleg van valami színvonalas iskola Budapesten, lehetőleg viszonylag közel a 21. kerülethez, 1 óránál ne kelljen többet utaznom :)


Ha tudtok ilyet mondani, amivel kapcsolatban van tapasztalatotok hogy milyen, azt megköszönném

22 éves vagyok, olyan suli kellene, ahol még lehet nappalin tanulni ennyi idősen. Legtöbb suliban az év veszteseknek engedik még 23 év alatt


2011. aug. 14. 22:12
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
ha írsz egy msnt, skypot vagy emailt privátban akkor én is meg tudlak tanítani teljesen ingyen :)
2011. aug. 15. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
ELTE-IK-n van webprogramozó szakképzés, az ott kapott papír még lehet ér is valamit!
2011. dec. 1. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!