Kezdőoldal » Számítástechnika » Weblapkészítés » Hogy kell megcsinálni az url t?

Hogy kell megcsinálni az url t?

Figyelt kérdés
A macromedia dreamweaver 2004 be hogy lehet az elkészült weblapnak url t egadni hogy ha feltöltöm ftp re akkor azzal menjen csináltam egy házi szervert már nyilvános de nem tudom az urlt be állítani és soha nincs meg a weblap vagy az ftp nél kell ?
2011. aug. 14. 14:32
 1/6 anonim ***** válasza:
legegyszerűbb ha 000webhost.com-on reggelsz egy tárhelyet (ingyen) és oda töltöd fel...
2011. aug. 14. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
de nekem korlátlan tárhely kell ingyen
2011. aug. 14. 14:49
 3/6 anonim ***** válasza:

Ha nincs domained akkor soha a büdös életben nem fogsz a saját gépedről normálisan hostolni weboldalt, csak az éppen aktuális ip címeddel lehet elérni, azt is csak akkor ha normálisan van belőve az apache (vagy amit használsz).


Ha ennyire akarod a honlapodat, nehogymár ne legyen évente néhány ezresed erre a célra lol.

2011. aug. 14. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
és domain-t hogy lehet csinálni ?
2011. aug. 14. 16:20
 5/6 anonim ***** válasza:
úgy hogy veszel egyet...
2011. aug. 14. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

meg otthonról elég lassan töltene be a gépedről. ha csak nem a nap 24 órájában az év 365 napján folyamatosan megy a szerver, és senki nem használja a netet, csak a szeró van rákötve, és van mondjuk 10 megás feltöltésed, és csak apróbb fájlokat lehet letölteni, és nem lesz sok egyszerre látogató.


mert ha már egy 10 megás uploaddal elkezdenek 20an tölteni egy 1megás fájlt akkor máris csak fél mega jut mindenkinek.

2011. aug. 15. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!