Kezdőoldal » Számítástechnika » Weblapkészítés » Szerintetek bannermentesítsek...

Szerintetek bannermentesítsek a honlapomon (500ft)?

Figyelt kérdés
végülis nem feltétlenül a pénz miatt, hanem hogy jobb-e az oldal úgy? (mert láttam több olyan oldalt ahol nem bannermentesítettek..)
2011. aug. 12. 10:30
 1/4 Smartguy86 ***** válasza:

Mennyi a látogatottságod? Fontos neked, hogy az az oldal hiteles legyen és ne látszon rajta, hogy csak egy ingyenes oldal?


Szvsz ha egy oldal címében ott van, hogy egy ingyenes tárhelyszolgáltatónál van, az nem sok hitelt ad a tartalomnak. Olcsó-olcsó, de nem egy magas presztízsű dolog...

2011. aug. 12. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

hát még egyenlőre kevés, mert pár hete nyitott.

nem ingyen van, de tényleg nem sok.

és nem tudom, hogy megérné-e, vagy hogy lenne-e értelme/szebb lenne-e az oldal.

2011. aug. 12. 10:52
 3/4 anonim ***** válasza:
Nem éri meg. 500 forintért kapsz és pro .tk végű oldalt. Ez reklámmentes, és tárhely is van hozzá. De ingyen is kapsz .tk -t, csak az úgy lassú.
2011. aug. 12. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
én tudok csinálni profi, gyors tk-s oldalt tök ingyen.
2011. aug. 13. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!