Kezdőoldal » Számítástechnika » Weblapkészítés » Rapidshare linkek elhelyezése...

Rapidshare linkek elhelyezése az oldalon?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Szerintetek ha a fórumomra kirakok linkeket amik rapidshare-re mutatnak és alattuk illegális tartalom érhető el, akkor ez bűncselekmény? Sokat keresgéltem a témában, de nem igazán tudom eldönteni. Rengeteg oldalt találtam ami ezt csinálja. A tartalmat nem én tölteném fel, csak kimásolnám más oldalakról a rapidshare linket. Persze nem rendszeresen, csak néha néha...Szerintetek? :)
2011. aug. 3. 14:53
 1/2 anonim ***** válasza:
tele van ilyen forummal a net nem foglakozik vele senki
2011. aug. 3. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Most vitték el emiatt a cinemastore szervereit. Szerintem ugyanúgy segítesz megosztani az illegális szerzői jog által védett tartalmakat, attól függetlenül, hogy nem te töltötted fel, tehát akár büntetőjogilag is felelősségre vonhatnak. Persze ha van egy jó ügyvéded, lehet megúszod...
2012. szept. 1. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!