Kezdőoldal » Számítástechnika » Weblapkészítés » Ha készítenék egy r*banc...

Ha készítenék egy r*banc neveldét, akkor szerinted sikeres lenne? :D

Figyelt kérdés
2011. júl. 31. 22:20
1 2 3
 11/24 A kérdező kommentje:
Na véégre, egy fikázó csak megjelent :) már kezdtem aggódni, hogy nap kisütöttével mindenki jóindulatúvá vált :D
2011. aug. 2. 13:04
 12/24 anonim ***** válasza:
Szerintem sikeres lenne ha az emberek az iwiw/facebookrol valogathatnak ki a neveldebe alanyokat:):)
2011. aug. 2. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 Keva1988 válasza:

23/L


Sziasztok!


Nekem is tetszik az ötlet, bírom az ilyen hülye, abnormális dolgokat. De egyébként hozzáteszem, hogy nem kell messzire menni, kimész az utcára és már is ott rohangálnak.


CIAO!!!


Ui: Akinek nem tetszik az azért van mert magára veszi.:)

2011. aug. 3. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 A kérdező kommentje:

Köszönöm az ötleteket, párat meg is fontolok :)

Először arra gondoltam hogy Flash technikával lesz kialakítva, de mivel az ActionScript-et annyira nem vágom, és hál istennek már létezik HTML5 CSS3 és jQuery (ésatöbbi), úgy hogy az utóbbi technológia marad :)

A grafikát lesz a legérdekesebb megcsinálni, én valami rajzfilmszerűre gondoltam, kb. olyat mint anno a Lula Sexy Empire játékban, az szerintem jópofa :)

Amint lesz prototípus, láthatjátok :)

2011. aug. 3. 14:49
 15/24 Juhász Atesz válasza:
Igen, Zseer ötlet:D Majd igényelném a prototípust:D És nem beteg ötlet. ;) Akinek nem inge ne vegye magára.. -.-" Már én is akartam ilyet csinálna, csak lepkefingnyit sem konyítok a programozáshoz :) Hajrá!
2011. aug. 5. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
Nagyon nagy lenne. A napiszar és hasonló oldalak közönsége biztosan regisztrálna.
2011. aug. 5. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim válasza:
Én imádnám. :D
2011. aug. 6. 01:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim válasza:

hát...mi tagadás rengeteg ember(?) vevő lenne rá....xD

hajrá!

2011. aug. 7. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
Ha jól megcsinálod, sokra viheted vele :D
2011. aug. 7. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
Várjuk szeretettel! :D
2011. aug. 7. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!