Kezdőoldal » Számítástechnika » Weblapkészítés » Kinek van 000webhost-os...

Kinek van 000webhost-os oldala? (lent) sok választ!

Figyelt kérdés
ha van akkor a linkjét leírnád?mert kiváncsi vagyok milyenek a 000webhostos oldalak.
2011. júl. 20. 19:17
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Nekem régen volt,és nagyon jó az a tárhely. Főleg ingyen! Aztán az Ő általuk hirdetett fizetős csomagra váltottam, mert kellett amúgy is saját domain név, meg egyéb szolgáltatások. Az a tárhely szörnyű volt, azért most a Godaddy fizetős tárhelyén vagyok, ami nagyon profi!

1-2 ezer forint havonta, de akár évi kb 3 ezer forintért is lehet már náluk tárhelyet és domain nevet bérelni, ezért szerintem, ha komolyan gondolod, megéri fizetős tárhelyt használni.


Milyen oldalhoz kell egyébként?

Az én egyik oldalam most a Godaddy-nél: [link]

2011. júl. 20. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
köszi!ment a zöld kéz!
2011. júl. 22. 11:32
 3/3 anonim ***** válasza:

Nekem rossz tapasztalataim vannak róla. Sok php funkció le van tiltva, alacsony memória korlát, gyakran volt elérhetetlen az oldal, stb.


Ha ingyen tárhely kell, akkor inkább: [link]

A Domain ára meg nem olyan vészes....

2011. okt. 23. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!