Kezdőoldal » Számítástechnika » Weblapkészítés » Szeretnék csinálni egy weblapo...

Szeretnék csinálni egy weblapot de nem tudom miről szóljon van ötletetek?

Figyelt kérdés
www.mindenkilapja.hu itt akarok csinálni!
2011. júl. 19. 17:36
 1/6 anonim ***** válasza:
83%
minek akarsz csinálni weboldalat ha nemtudod h miről szóljon?
2011. júl. 19. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

üdv:)

fiú vagy lány vagy ? életkorod? érdeklődési kör

és mondom

:))

2011. júl. 19. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 compactegon ***** válasza:
semmi értelme még egy olyan "weblapnak" (ha lehet ezeket az mlap-os meg huponthu-s szutykokat annak nevezni), amit unalomból követnek el.
2011. júl. 19. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

nyugodtan csinálj amiről akarsz.

kedvenc sorozatodról akár.

lényeg h megcsináld és tetszen.nem baj ha nem lesz szép majd újra próbálod. addigra lehet lesz konkrét elképzelésed is.

2011. júl. 19. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

pár ötlet: púpos bálnák szerelmi élete, a kora középkor legfontosabb irodalmi emlékei, kvantumfizikai tézisek, a c# programnyelv sajátosságai a delphivel szemben, dél-bulgáriai geológia,...


Kell még, szólj, írok szívesen :D lényeg, hogy mint azt előttem már mondták: ami érdekel..


Vagy: csinálj egy oldalt magadnak, magadról, szóval a saját életedről: pl olyat, hogy menük lesznek, hogy suli | család | haverok | szabadidő | stb .. ha ezt összerakod, és fejleszted, garantáltan fel fog tűnni, hogy az oldal melyik menüjét fejleszted/bővíted a legnagyobb kedvvel.. na, ekkor törlöd, és csak annak az egy kiválasztott témának csináld tovább.. előbb-utóbb kiforrja magát, hogy mi az, amit szívesen csinálsz.


azt mondjuk én sem értem, hogy ha nincs célod, akkor minek oldal, de te tudod..

2011. júl. 19. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat :) sikerült készítenem egy oldalt nézzétek meg és írjátok meg milyen! :): [link]
2011. júl. 25. 16:12

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!