Kezdőoldal » Számítástechnika » Weblapkészítés » Mi a fenéért nem akarja...

Mi a fenéért nem akarja normálisan betenni az uCoz a fejlécemet? (TÖBBI LENT? NAGYON FONTOS! )

Figyelt kérdés
Már 3 napja szenvedek vele, a videó segítséget 40x megnéztem, a fórumokat elolvastam, és az Atya Úristenért sem úgy teszi be! Valaki tud segíteni hogy lehet egyszerűen betenni, hogy ilyen hülye cellákat ne kelljen állítgatni, meg ilyesmi? Mert már végre 3 nap utána be tudtam tenni, most meg az egyik cellának a fehér csíkja virít a fejléc közepén...Valaki tudna segíteni?
2011. júl. 12. 22:11
 1/3 A kérdező kommentje:
Vagy egy MSN-t pls!
2011. júl. 12. 22:21
 2/3 anonim ***** válasza:
tanulj, gondolkodj, keressgess, aztán írj mert már van egy csomóó hely ahol le van írva
2011. júl. 13. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

NAGYON FONTOS! :D IGEN AZ ÉN KÉRDÉSEM IS NAGYOK FONTOS...

Ezeket annyira rühellem...


Nos van könyv, google. Amúgy CSS kell neked és margó beállítással. Ez alapján keres rá, hogy magadtól is megtudd csinálni, mert így tanul az ember. Többet nem segítek.

2011. júl. 14. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!