Kezdőoldal » Számítástechnika » Weblapkészítés » Blog szerkesztésben tudna...

Blog szerkesztésben tudna segíteni valaki?

Figyelt kérdés

Üdv mindenkinek!

Az lenne a problémám, hogy szeretnék létrehozni egy blog oldalt a blog.hu oldalon és szeretnék neki saját kinézetet adni (desing), de a gyakorlatban sajnos sehogy sem tudom elkészíteni a saját ötletemet mert nem értek a html és a többi kódokhoz.


Korábban már sokan leírták, hogy mit-hogyan kell csinálni, de sajnos nem megy nekem. :(


A kérésem az lenne, hogy ha valaki jártas ebben a dologban segítsen nekem megcsinálni az egyedi kinézetet az oldalon!


Előre is köszönöm szépen!


2011. jún. 30. 17:35
 1/7 anonim ***** válasza:
Szívesen segítek, természetesen nem ingyen. Így is érdekel?
2011. jún. 30. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Pl ha képet akarsz a fejlécbe:

Admin felület, megjelenítés, kiválasztol egy sablont aminek van kép a fejlécén. Másolás, nevet adsz, elküld. Ekkor megjelenik a jobb oldalon.

Ott CSS szerkesztése, Page Header részben megnézed a 3.- 5. sorokban a kép méretét, csinálsz egy sajátot, feltöltöd valami képalbumba és a linkjét beírod a 2. sorba az url után.

A3. és 5. sorban lévő méretektől lefelé eltérhetzs, de nagyobb ne legyen.

2011. jún. 30. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Itt válasz egyet

[link]

töltsd le és telepitsd.

Hogyan?

[link] 2008/10/13/hogyan_hasznalhatod

2011. jún. 30. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Egy az egyben ugyan ezt írták nekem a múltkor is, ezt a két oldalt ami a segítségemre lehet, de sajnos nem megy a dolog. :(
2011. jún. 30. 18:52
 5/7 anonim ***** válasza:

Mit akarsz megváltoztatni?

Böngészd a CSS-t! Változtass ezt-azt amit nagyjából értesz, aztán nézd az előnézetet. Rá lehet jönni.

2011. jún. 30. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Oké, neked vagy nektek lehet, hogy ilyen egyszerű a dolog, hogy "CSS-ben böngészgess és rájössz", de én még életemben nem csináltam ilyet. Azt sem tudom mi ez a CSS, meg HTML stb. Szóval nekem ez mind egyforma.


Csináltam egy blogot és valami egyedibb sablont szeretnék neki adni. Sajátos fejlécet, bannert, kinézetet...

2011. jún. 30. 19:17
 7/7 anonim ***** válasza:

Akkor sajnos 2 lehetőséged van.

1- Utánanézel a HTML programozásnak,

2- Az 1. hozzászóló segítségét veszed igénybe.

2011. jún. 30. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!