Kezdőoldal » Számítástechnika » Weblapkészítés » Egy blog.hu-s oldalra hogyan...

Egy blog.hu-s oldalra hogyan lehet berakni olyan kis ablakot (dobozt? ), ami mutatja, hogy az adott blog fent van Facebook-on, és "x" számú rajongója van (random mindig mutat is 10-12 lájkolót)?

Figyelt kérdés
2011. jún. 25. 16:45
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

kb te vagy a 325 ezredik tag aki ezt felteszi.


google: likebox


facebook --> csinálsz egy oldalt (nem felhasználót hanem oldalt! )

likebox címnél beírod az elérési útját az oldaladnak... generálsz egy kódot amit egy HTML boxba teszel a bloghun.

2011. jún. 25. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Szia, igazad van, éppen ezért előbb én is rákerestem itt, beütve a keresőbe a "facebook" és "blog.hu" szavakat. Egy kérdésben sem volt szó ilyenről, pedig mindkét szóra sok találat volt. Engedelmeddel, magukon a kérdéseken belül nem nézegettem egyesével végig, hogy van-e hasznos infó, valljuk be attól azért tényleg értelmesebb megkérdeznem így. Sajnos azt sem tudtam, hogy ezt "likebox" névvel illették, így ez sem volt támpont :( De a segítséget köszönöm, az oldal megvan sikerült a segítségeddel beépíteni a dolgot. Köszönöm! :)
2011. jún. 25. 21:15
 3/7 anonim válasza:

Nekemis szükségem lenne erre :D

Én beírtam oda ahocva ír valami URL-t oda bemásoltam a holnap teljes címét és nemjó valamért :S

2011. jún. 29. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Az URL-hez a Facebook oldalad címét kell beírni. Utána "get code", és a felsőt a HTML dobozba bemásolod a blog.hu-n. :)
2011. jún. 29. 09:32
 5/7 anonim válasza:
úgy kell h pl [link]
2011. jún. 29. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:

Na megcvan szerencsére,köszi :D


Már cska azt megtudád mondani,hogy a bannert hova kell berakni?

2011. jún. 29. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Blog.hu-n be kell menni adminba ugye, utána "Megjelenítés" majd azon belül "Oldaldobozok". Ott van olyan, hogy HTML. Vagy a középső "Keltető" oszlopban, vagy már a jobb vagy bal hasábban. Oda beírod, megnyomod az elküld gombot, és kész. :)
2011. jún. 29. 13:47

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!