Kezdőoldal » Számítástechnika » Weblapkészítés » Html es css weblap feltöltés?

Html es css weblap feltöltés?

Figyelt kérdés

sziasztok,tudom hogy nehezen fogok kapni válaszokat erre a kérdésemre,de megpróbálom


leghamarabb szeretném ha valaki elmesélné és példát is irna hogy mi jön a html kódolásba a meta taghoz,miröl szol az a rész,a másik problémám pedig az hogy ha készen vagyok egy web oldallal akkor azt hogy tudom érvényesiteni,feltöltöm meg minden de googlen nem jelenik meg,elég ha vásárolok egy domain cimet és feltöltöm oda az oldalt,vagy mit kell még csinálni,mert ezen a részen nulla vagyok


nem szivesen mesélnek az emberek ilyen hülye kérdésre,mert nekik ez már megy,én viszont kezdö vagyok és akinek van kedve vagy türelme,azt megkérném hogy nekem is mesélje el részletesebben,mert amit googlen olvastam nem nagyon értettem meg


elöre is köszönöm szépen


2011. jún. 16. 21:00
 1/4 anonim ***** válasza:

Ha a google-al nem találtál érthető leirást, akkor ez nem neked való téma.

Annyi ilyen szájbarágos oldal van mint a szemét:

- [link]

- [link]

- [link]

- [link]


A többit meg keresd ki magad!

Sok sikert!

2011. jún. 16. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Koszonom szepen,csak egy kisse az angollal is van gond,de koszonom megegyszer
2011. jún. 17. 13:33
 3/4 anonim ***** válasza:

itt minden részletesen le van irva magyarul.

[link]


Roviden:

A meta tag ad informaciot a weblap tulajdonságairól és a szerzőröl azok számára akik a kódot elolvassák - köztük a keresőmotorok -pl google- számára is.


Pl:

1<title>digitfoto.hu</title>

2<meta name="keywords" content="fotókidolgozás,fénykép,fotó">

3<meta name="robots" content="index, follow">


A 3. sorban tudtára adjuk a keresőmotoroknak, hogy felvehetik az adatbázisukba az oldalunkat -indexelhetik.

Ennek következtében ha valaki beirja a keresöbe, hogy fotokidolgozás -lásd 2.sor-, akkor az lehetséges, hogy kidobja azt hogy "Digitfoto.hu" -1.sor.


<meta name="author" content="Józsi bácsi">


Ez meg arra jó, hogyha valaki belekukkant a kódba, akkor tudja, hogy ki készitette- author.

2011. jún. 17. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
koszonom szepen a masodik valaszolonak is,sokat segitettetek
2011. jún. 17. 23:31

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!