Kezdőoldal » Számítástechnika » Weblapkészítés » Miért tiltott ki a google...

Miért tiltott ki a google adsense? Van értelme fellebbezni?

Figyelt kérdés

Kb. 2 hónapja regisztráltam a google adsense-be. Nem sokkal azután, hogy elkészült a weboldalam, azóta folyamatosan figyelem a statisztikákat.

Az elején még alig volt látogató, és kattintás nem is volt. Aztán elkezdtem néhány helyen hirdetni az oldalt, és lett napi 1-2.

A múlt hetet azzal töltöttem, hogy a weboldalam népszerűsítettem. A látogatottság a többszörösére nőtt, majd szép lassan a kattintás is elérte a napi 8-9-et.

Pár perce kaptam egy levelet, hogy megszüntetik a fiókom a látogatottság és a kattintások hirtelen megnövekedése miatt.

Én soha nem kattintottam a hirdetésre, és senkit sem kértem erre.

Most miért zárhattak ki? Tényleg ennyire gáz, ha egy oldal népszerűbb lesz? Van értelme fellebbezni?


2011. jún. 15. 11:13
 1/5 realMesos ***** válasza:

fellebezni?

olvasd el a felhasználási feltételeket és akkor nem kérdezel ilyet

2011. jún. 15. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Elolvastam.

Ott részletesen leírták, hogy még teszt jelleggel sem lehet kattintani.

Az e-mailban amit küldtek, meg pont azt írták, hogy lehet, és egy elérhetőséget is megadtak.

2011. jún. 15. 11:38
 3/5 realMesos ***** válasza:
ha belegondolsz ez egy hónapon belül 900%-os emelkedést jelent és szerintem ezt %-ba mérik ezért raktak ki
2011. jún. 16. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Ha így nézzük, akkor az első kattintáshoz képest a második már 100%-os növekedés nagyon rövid idő alatt. Nem hiszem, hogy ezt csak így mérnék.
2011. jún. 22. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 realMesos ***** válasza:
Hát nem valószínű de láttam már érdekes dolgokat
2011. júl. 4. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!