Kezdőoldal » Számítástechnika » Weblapkészítés » Hol szerezhetném meg?

Hol szerezhetném meg?

Figyelt kérdés

[link]


Ezt az e107 themet nem tudom hogy hol lehetne letölteni.kerestem már gugliba is de ott sem találtam.


Tudnátok segíteni?


2011. máj. 23. 19:31
 1/5 A kérdező kommentje:

na látom a link se jó:


[link]

2011. máj. 23. 19:37
 2/5 A kérdező kommentje:

na jó nem tudom mi baja de akkor itt van magának a weboldalnak a linkje:

[link]


és igen tudom hogy ott van jobb oldalt a Download de a letöltéshez regizni kell és még nem küldte a megerősítő levelet(tegnap óta várom)

2011. máj. 23. 19:39
 3/5 foxicom ***** válasza:
a live demo-ra kattints és ott egy üres területre a lapon belül(jobbklikk), majd mentés másként. leszedi az oldal tartalmát egy mappába és a mappában a e107.css(cascadind style sheet) fájl a téma, de hagyd eggyütt lehetőleg a többi fájllal.
2011. máj. 24. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
köszi a választ de nekem nincs olyan hogy mentés másként bárhova is kattintok jobb egérgombbal a helyi menüben nincs Mentés Másként felirat.esetleg firefoxhoz valami addon nincs amivel le lehetne szedni?
2011. máj. 24. 16:36
 5/5 foxicom ***** válasza:
ez alapból minden böngészőben benne van!! (én google chrome-ot használok)
2011. máj. 28. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!