Kezdőoldal » Számítástechnika » Weblapkészítés » Lehet HTML-ben hogy?

Lehet HTML-ben hogy?

Figyelt kérdés
...az oldalon van egy szövegdoboz, ha valaki ír bele valamit, akkor azt elküldi az e-mail címemre e-mailomra?
2011. máj. 17. 10:00
 1/8 Smartguy86 ***** válasza:
Ez nem HTML függő. HTML-ben meg lehet csinálni, de amúgy ehhez kell az, hogy a szerver, ahol az oldalad tárhelye van, az támogassa az e-mail küldést.
2011. máj. 17. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
HTML-ben biztos nem. PHP-val valószínüleg meg lehet oldani.
2011. máj. 17. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Igen, php kell, kb 1 éve szórakoztam vele, a szövegdobozt sikerült is elküldetni vele, a checkboxos kérdőív eredményeit viszont már nem.
2011. máj. 17. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 Smartguy86 ***** válasza:
HTML-ben szigorúan nem lehet megoldani, ellenben van rá külön eszköz - a spry, ami javascript használatával együtt ezt lehetővé teszi.
2011. máj. 17. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

HTML-ben probléma nélkül megoldható, nem kell se PHP se java.

[link]

[link]


Ezeket nézd meg!

2011. máj. 17. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Csak HTML-el NEM LEHET, és a Java-t azért ne keverjük ide.

Vagy PHP, vagy JavaScript (bár én magam JS-es megoldást nem ismerek, de szerintem létezik)

2011. máj. 17. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Javascripttel SEM lehet. Gondolj bele az a kliensgépen fut, hogy kerülne át az adat a szerverre? Max ajax-szal, de az megint csak php.
2011. máj. 18. 05:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

EMberek, HTML ben csak azt tudod megcsinálni hogy létre hozol egy <textarea> szövegmezőt ahová betudod írni amit akarsz, aztán egy button al azt" elküldeni".

Utána meg hogy az "űrlap" tartalmával mi lesz, az a további programtól függ ami azt feldolgozza.

11:08 as . látszik te sem sürün foglalkozol a témával,

<form name="urlap_1" method="post" action="mailto:myd@netposta.net">


Ez elméletileg jó, de ha kipróbálod és egy űrlapot kitöltesz, azt neked nem fogja átvinni a gépeden levő Outlook(? nem tudom így irjáke) levelező programba, ennyi erővel simán linkeled az email cimedet.


PHP-ban a legegyszerűbb megoldani az email re való küldést..

2011. máj. 19. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!