Kezdőoldal » Számítástechnika » Weblapkészítés » Hogyan kell egy weblapra...

Hogyan kell egy weblapra regisztráció készíteni?

Figyelt kérdés

még kezdő vagyok kérlek segítetek.

ez lenne az első weblapom


2011. máj. 11. 16:49
 1/8 anonim ***** válasza:

tök egyszerű:

elöször csinalj egy user tablat, html+css-sel csinalsz egy formot, majd php-val egy form feldolgozot amibe rax mysql injection védelmet és persze magat a mysql kódot. session-nel csinald mindenképp! jelszot md5-be mentsd!

2011. máj. 11. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Egyetértek az előttem szólóval. Plusz gondolom a felhasználóknak vannak egyedi beállításaik, akár egy saját táblájuk, tehát tervezd meg az adatbázist ír fel az ER modellt, legalább 3NF-ra normalizáld.
2011. máj. 12. 06:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Az előttem szólók azt akarták jelezni evvel, hogy ez még nem a te szintednek megfelelő dolog. Olvasgass kicsit szerveroldali programozás témakörben (pl: PHP) és adatbázis-kezelésben (pl: MySQL). A legjobb könyv amit a témában be tudsz szerezni, az Agyhullám sorozat, bár nem éppen olcsók (12 ezer körül árulják) de mindenképp megéri, mert nagyon kellemesen, és jól írják le az anyagot.
2011. máj. 12. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Az agyhullám című könyv tényleg nagyon jó,

[link]

Megvan nekem

2011. máj. 13. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:

Ha kezdő vagy, és ilyet szeretnél, akár egy weblap motort is kipróbálhatsz, pl. e107, Drupal.


nézd meg a [link] oldalt, még ki is tudod őket próbálni, hogy kb. milyenek is azok.


Ezekben a regisztráció alapból benne vannak.


Ha tényleg kezdő vagy, akkor e107-et ajánlom, a Drupal összetettebb, de én inkább az utóbbit favorizálom

2011. máj. 14. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Ősszel megyek tanfolyamra csak gondoltam hogy addig ősze egy működő weblapot kézzel hogy tanárom lása hogy lelkes vagyok
2011. máj. 20. 16:37
 7/8 anonim ***** válasza:
A "tanfolyam" az általában frontpage-ben való kattintgatás... jobb helyen is csak belenéznek a php, css-be és kész. Csak tanfolyamból még senki se lett webprogramozó. 5-6év tanulás, hogy átlássa az ember, hiába mondja néhány tizenéves, hogy ő megtanulta a nemtom melyik könyvből, az lassú, csúnya, sz*r, nincs optimalizálva, és pillanatok alatt törhető... (és sokszor statikus, ami azért siralmas, amikor állítása szerint programozó...)
2011. máj. 20. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Esetleg körülnézhetsz a w3schools.com-on, ott nagyon jól le van minden írva php, css, és minden egyéb webes dologgal kapcsolatban. Vannak példák is sok mindenre, de saját ötleteidet is hozzá kellene tenned a dolgokhoz. De az alapjait a php-nak, html-nek, css-nek javascriptnek el lehet sajátítani!
2011. máj. 21. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!