Kezdőoldal » Számítástechnika » Weblapkészítés » Webshop lépésről lépésre....

Webshop lépésről lépésre. Segítene valaki?

Figyelt kérdés
szeretnék egy jó, használható linket ahol megtanulhatom a webshopkészítést. léccives ne Googlézzatok, és nem nyelvtan órán vagyunk, hanem egy normális linket szeretnék ahol tanulhatnék a témáról. KÖSZÖNÖM!
2011. máj. 8. 16:51
 1/5 anonim ***** válasza:

Ha csak most kezded el tanulni a weblapkészítést, akkor pár év alatt el is juthatsz olyan szintre, hogy magad készíts el egy webshopot. Egy link pedig nem lesz elég, hogy a legfontosabb ismereteket elsajátítsd. Angoltudás pedig igen fontos a tanuláshoz.


két lehetőséged van:


1. Elsajátítod az alábbi ismereteket.


Ezeket ajánlom figyelmedbe:


HTML leíró nyelv:

[link]

[link]

[link]


CSS stíluslapok:

[link]

[link]


Javascript kliens oldali programozás:

[link]

[link]


PHP szerver oldali programozás:

[link]


MySQL lekérdező nyelv:

[link]


Flash, ActionScript programozás:

[link]


Itt pedig mindent megtalálsz egy helyen:

[link]


2. kész webshopmotort használsz.


Pl ezt:

[link]

2011. máj. 9. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:

Talán nem szükséges évekig tanulnod. Van egy oldal ahol weblapkészítéssel kapcsolatos oktatóvideók vannak. Igaz, meg kell venned az oktatóvideót, de nem tízezrekről van szó. Segítségével pár nap alatt elkészítheted a webshopot. Én is innen tanultam és nagyon hasznos. www.oktatovideok.hu

Más weblapszerkesztéssel kapcsolatos videók is vannak.

2011. máj. 9. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:

Ha viszont nem szeretnél még ennyit sem költeni, havonta 1000 forintért online megnézheted az előttem szóló által említett videókat a

[link]

oldalon is.

Itt ugyanazok vannak, mint az oktatóvideókon, csak nem kell ezreket kiadnod érte.

Hátránya annyi, hogy ha nem vagy VIP előfizető, akkor sajnos csak online nézheted (bármikor, bármennyiszer), nem töltheted le.

2011. máj. 10. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Igen a csak1ezres.hu is jó, csak azért nem említettem mert az egy zárt közösségű oldal, de már ismét lehet regisztrálni ha jól tudom! :) Szóval oktatovideok.hu vagy/és csak1ezres.hu
2011. máj. 11. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Ja igen, meg azért sem említettem mert a csak1ezres.hu oldalon nincs felrakva a webshop készítéséről szóló oktatóvideó, de a weblapszerkesztést itt is meg lehet tanulni, plusz az oldal mindig frissül tehát bármikor felkerülhet a szóban forgó oktatóvideó.
2011. máj. 11. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!